Atbildes, kuras tu meklē

Par spēli

NOSLĒGUSIES "VALODAS VINGROTAVA" - DIGITĀLA SPĒLE 5.-12. KLAŠU SKOLĒNIEM!
Trīs mēnešus latviešu valodas un literatūras zināšanās savstarpēji sacentās 1266 klases no 395 skolām visā Latvijā. Spēlē kopumā piedalījās 6365 spēlētāji un kopā tika izspēlētas 61 154 spēles. Cītīgākie skolēni to izspēlēja pat 150 reizes!
Paldies Jums, visiem neatlaidīgajiem, kuri februārī, martā un aprīlī cītigi vingroja, lasīja darbus letonika.lv Lasītavā, uzlaboja latviešu valodas zināšanas un cīnījās par balvām!

APSVEICAM UZVARĒTĀJUS!
Cīņa par pirmajām vietām izvērsās sīva gan starp individuālajiem spēlētājiem, gan starp skolām un klasēm. Mēs cītīgi saskaitījām visus punktus, kā arī uzvarētājklsei un skolām pārjautājām skolēnu skaitu un pat vārdus, uzvārdus!
Un tātad, uzvarētāji, kuri iegūst "Valodas vingrotavas" titulus un balvas, ir:

VINGROŠANAS LIELMEISTARS
Valodas lielmeistara titulus ieguva divi skolēni ar vienādu punktu skaitu kopvērtējumā — Gatis no Bauskas Valsts ģimnāzijas 11. klases un Agnija no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 10. klases trīs kārtās sakrāja 35,43 punktus! Abi Vingrošanas lielmeistari saņems Tildes Biroja gada abonementu un studijas Jump in dāvanu karti 5 personām.

ATLĒTISKĀKĀ SKOLA
Arī Atlētiskākās skolas titulu ieguva divas skolas, jo tās šķīra pavisam niecīgs pubktu skaits - Sunākstes pamatskola un Straupes pamatskola. Paldies skolotājiem, kas motivēja piedalīties un uzrādīt lieliskus rezultātus pilnīgi visus šo skolu 5.-9. klases skolēnus. Abas Atlētiskākās skolas balvā saņem letonika.lv gada abonementus, žurnālu Ilustrētā Junioriem un Ilustrētā Pasaules Vēsture gada abonementus.

SPARĪGĀKĀ KLASE
Arī klašu konkurencē cīņa bija ne mazāk sīva, jo vairākas klases "vingroja pilnā sastāvā". Finiša taisnē no konkurentiem tomēr atrāvās un Sparīgākās klases titulu izcīnīja Rīgas 69. vidusskolas 9a klase, kas eksāmenu laikā varēs mieloties ar veselu kasti gardās Karl Fazer Travel šokolādes.

VISI REZULTĀTI
FEBRUĀRA UN MARTA SPĒĻU REZULTĀTI
Apskati marta spēles rezultātus - spēlētāju, skolu un klašu topus! Un te arī februāra spēles labākie - spēlētāju, skolu un klašu konkurencē.
KOPVĒRTĒJUMS INDIVIDUĀLI, KLAŠU UN SKOLU SACENSĪBĀ
Top milzumliels saraksts ar visiem spēlētājiem, skolām un klasēm.


SPĒLES PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Paldies spēles satura partneriem - Rīgas Imantas vidusskolai. Jautājumus sagatavot palīdzēja Ingūna Helviga, Silvija Ludženiece, Anitra Līkanse, Gunta Kaula.
Vairāk informācijas par spēli nolikumā.