Atbildes, kuras tu meklē

Spēlētāju tops

VietaVārds, uzvārdsRezultāts
1kaja maja11.84
2Gatis Barkovskis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.81
3Markuss Āboliņš

Rīgas 69. vidusskola

11.8
4Agnija Lazdiņa

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.8
5Sniedze Baltā11.8
6Kārlis Zeidaks

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.8
7Krišjānis Zālītis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.8
8Imants Andersons

Rīgas 69. vidusskola

11.79
9mamma mamma

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.79
10Rūdolfs Kārlis Knauts

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.79
11Mārtiņš Rakštelis

Smiltenes vidusskola

11.79
12Rauls Laučiškis

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.79
13Sigita Biuka

Rīgas 69. vidusskola

11.79
14Daniela īlena

Rīgas 69. vidusskola

11.78
15Elīna Skopāne

Smiltenes vidusskola

11.78
16valters knauts

Liepājas Katoļu pamatskola

11.78
17Jānis Atslēga

A. Spāģa Dunalkas pamatskola

11.78
18valča duks11.78
19Linards Andersons

Rīgas 69. vidusskola

11.78
20Evija Ūdre

Smiltenes vidusskola

11.78
21Una Kasparinska

Smiltenes vidusskola

11.78
22llllllllllllllll llllllllllllllll11.78
23Kaspars Ozoliņš

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.78
24Kristers Treisners

Smiltenes vidusskola

11.78
25Stefans Strautmanis

Rīgas 69. vidusskola

11.77
26anna nuke11.77
27tu tu11.77
28Aleksis Eduards Brālītis

Smiltenes vidusskola

11.77
29Meldra Meiere

Bērzaunes pamatskola

11.77
30Madara Pardence

Bērzaunes pamatskola

11.77
31gunita knaute11.77
32Monta Sileniece

Smiltenes vidusskola

11.77
33Viktorija Smirnova

Rīgas 69. vidusskola

11.77
34Neteikšu ok?11.77
35Linda Rjabiņina

Bērzaunes pamatskola

11.77
36Jānis Gailītis

Smiltenes vidusskola

11.77
37Silvestrs Pētersons

Vecpiebalgas vidusskola

11.77
38Dana Galkina

Rīgas 69. vidusskola

11.77
39asd asd

Rites pamatskola

11.77
40Uldive Baltputna

Vecpiebalgas vidusskola

11.77
41Linards Štrauss

Annas Brigaderes pamatskola

11.77
42andris nukis11.77
43Sindija Bebre

Bērzaunes pamatskola

11.76
44teodors romanovskis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.76
45Raina Bērziņa

Smiltenes vidusskola

11.76
46Patriks Budēvics

Rīgas 69. vidusskola

11.76
47Samanta Vrubļevska

Rīgas 69. vidusskola

11.76
48Evija Stjožkina

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.76
49Artis Davidenis

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.76
50Tēti Paskaties11.76
51Ojārs Preits-Freimanis

Rīgas 69. vidusskola

11.76
52Roberts Gžibovskis

Taurupes pamatskola

11.76
53Laila Budreviča

Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka

11.76
54Daniela Rudene

Bērzaunes pamatskola

11.76
55deivids kušners

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.76
56Mammu, es esmu topā !11.76
57Asd asd11.76
58Megija Romanovska

Vecpiebalgas vidusskola

11.76
59Linarts Līcis

Rīgas 69. vidusskola

11.76
60Elvis Nalivaiko

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.76
61Markuss Līpacis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.76
62Laura Dičeva

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.75
63Elitta Stoļarova

Bērzaunes pamatskola

11.75
64tētis tētis11.75
65Santa Nikolajeva

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
66Laura Kamaldiņa

Rīgas 25. vidusskola

11.75
67Elvis Kristiāns Šmulāns

Smiltenes vidusskola

11.75
68Samanta Šidla

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
69Asa asa11.75
70Ance Cera

Smiltenes vidusskola

11.75
71Megija Sapiega

Rīgas 25. vidusskola

11.75
72Edīte Grigalovičina

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
73Niks Drozdovs

Rites pamatskola

11.75
74i laike pussy

Vecumnieku vidusskola

11.75
75Amanda Štrausa

Annas Brigaderes pamatskola

11.75
76Artūrs Romanovskis

Vecpiebalgas vidusskola

11.75
77Elvita Budreviča

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.75
78anna akmene11.75
79Sendija Lībiņa

Mežotnes pamatskola

11.75
80Anna Krapivina

Rīgas 72. vidusskola

11.75
81Linda Rudzīte

Straupes pamatskola

11.75
82Lauma Melece

Smiltenes vidusskola

11.75
83kaspars krivins

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.75
84test test

A. Spāģa Dunalkas pamatskola

11.75
85Tīna Ziedāne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
86Ņikita Prikuļs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.74
87Roberts Gorodko

Augstkalnes vidusskola

11.74
88Jēkabs Kalniņš

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.74
89Žaklīna Staltmane

Rites pamatskola

11.74
90Krists Kokorevičs

Rīgas 69. vidusskola

11.74
91Oskars Gailītis

Bērzaunes pamatskola

11.74
92Ieva Valaine

Rīgas 85. vidusskola

11.74
93Aigars Gorodko

Augstkalnes vidusskola

11.74
94Karīna Laima11.74
95Toms Ķiķēns

Rites pamatskola

11.74
96miks Melders

Kalnciema vidusskola

11.74
97Jēkaps Kaunins

A. Spāģa Dunalkas pamatskola

11.74
98Ances Pussy

Ābeļu pamatskola

11.74
99Samanta Cvetkova

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.74
100Ilze Platace

Rīgas 69. vidusskola

11.74
101Kristela Līce

Rīgas 69. vidusskola

11.74
102Laila Budreviča

Ciblas novada Līdumnieku bibliotēka

11.74
103Aija Vanaga

Straupes pamatskola

11.74
104Rolands Kampe

Rites pamatskola

11.74
105Andželika Geroimova

Rites pamatskola

11.74
106Sandija Sergejeva

Bērzaunes pamatskola

11.74
107Ričards Cepurītis

Rites pamatskola

11.74
108test nopitni

Sabiles vidusskola

11.74
109Elīna Zvejniece

Sunākstes pamatskola

11.74
110Viktorija Marija Fakejeva

Rites pamatskola

11.74
111Signe Budre

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.74
112Marta Ragele

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.74
113Elizabete Kokarēviča

Smiltenes vidusskola

11.74
114Rūdolfs Kārlis Knauts

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.74
115Marta Katrīna Klibiķe

Rites pamatskola

11.73
116Andris Kalns11.73
117win you11.73
118Ieva Kanepone

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

11.73
119Laura Karlāne

Straupes pamatskola

11.73
120test test11.73
121redz kā11.73
122Rolands Pakalns

Rites pamatskola

11.73
123Renārs Buka

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.73
124Marta Ragele

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.73
125Klavs Sniķers

Vecpiebalgas vidusskola

11.73
126Redzat Esmu Topā!

Uzvaras vidusskola

11.73
127Horens Ramanovs

Rites pamatskola

11.73
128nez nez11.73
129Andris Vinters

Rites pamatskola

11.73
130valters Knauts

Liepājas Katoļu pamatskola

11.73
131anna nuke11.73
132Linda Gabranova

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.73
133Andželika Briede

Rites pamatskola

11.73
134janis krickis

Kalnciema vidusskola

11.73
135Gita Graudiņa

Mežotnes pamatskola

11.73
136Sanita Briede

Rites pamatskola

11.73
137Alise Ance Gulbe

Straupes pamatskola

11.73
138Aleksandra Bikše

Straupes pamatskola

11.72
139Andra Ekmane

Cieceres internātpamatskola

11.72
140Rolands Paklans

Rites pamatskola

11.72
141ad dadsadasd

Rēzeknes logopēdiskā internātpamatskola

11.72
142Karolīna Dievaite

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.72
143Samuels Bernackis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.72
144Rūdolfs Markss

Smiltenes vidusskola

11.72
145aaaaaaaaaaa aaaaaaa11.72
146Viktorija Stepanova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.72
147labais kreisais11.72
148Gunārs Norko

Rites pamatskola

11.72
149Rūdolfs Kārlis Knauts

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.72
150Edgars Mucenieks11.72
151Paula Berķe

Straupes pamatskola

11.72
152Sandris Levinskis

Rites pamatskola

11.72
153Amanda Jermakova

Rites pamatskola

11.72
154zvanat meitenei 28758647

Carnikavas pamatskola

11.72
155Inguss Pumpurs

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.72
156Elvis Livdāns

Rites pamatskola

11.72
157Anna Priede11.72
158Džuljeta Tetere

Vidagas Sikšņu pamatskola

11.72
159Adriāna Veškurova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.72
160Armands Greitāns

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.72
161kristers Auziņš

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.72
162Esmeralda Valķo

Rites pamatskola

11.72
163get rrrrrrekt11.72
164Jānis Ķiķēns

Rites pamatskola

11.72
165annija tija berņikova bondare

Mežotnes pamatskola

11.72
166Diāna Stažecka

Rites pamatskola

11.72
167Ralfs Jānis Bērzkalns

Vecpiebalgas vidusskola

11.72
168Kristiāna Bredovska

Liepājas Valsts 1. ģimnāzija

11.72
169IZmēģinājums KOO?11.71
170Līva Gabriela Mamedova

Ogres sākumskola

11.71
171Iļja Šeršņovs

Rites pamatskola

11.71
172Rūdolfs Kārlis Knauts

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.71
173Kristiāns Dimitrijevs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.71
174Krisa Vavere

Rites pamatskola

11.71
175Ernests Fišers

Rīgas Franču licejs

11.71
176Matīss Tepers

Rīgas 69. vidusskola

11.71
177Rihards Čerņavskis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.71
178Ralfs Zaks

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.71
179Harijs Vīksna11.71
180Aleksis Stepanovs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.71
181Armands Aivis Gorbačovs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.71
182Krists Lemešonoks

Nītaures vidusskola

11.71
183Rita Vecvagare11.71
184Alta Ābola

Saldus vidusskola

11.71
185Evelīna Bružus

Augstkalnes vidusskola

11.71
186Zintis Aleksis

Rites pamatskola

11.71
187Druvis Čakārnis

Smiltenes vidusskola

11.71
188Ritvars Gasiņš

Jēkabpils novada Kalna bibliotēka

11.71
189Miks Fiļimonovs

Kalnciema vidusskola

11.7
190Alīna Briede

Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola

11.7
191Evija Kalniņa

Rites pamatskola

11.7
192Jolanta Barovska

Ogres sākumskola

11.7
193Es gribu būt pirmais bet tas nav iespējams !

Naukšēnu novada vidusskola

11.7
194Ivars Zitners

Durbes pilsētas bibliotēka

11.7
195Ritvars Repuls

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.7
196Evelīna Timermane

Krimuldas vidusskola

11.7
197dadadad asdsadsa

A. Spāģa Dunalkas pamatskola

11.7
198Kristīne Galstjana

Aizkraukles novada vidusskola

11.7
199Marina Fedotova

Rites pamatskola

11.7
200Andra Kaktiņa

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.7
201Diāna Denīza Midika

Straupes pamatskola

11.7
202varonis ronis11.7
203Valts Maurītis

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.7
204Harijs vīksna

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.7
205Kristiāns Graudiņš

Mežotnes pamatskola

11.7
206Elīna Štencele

Saldus vidusskola

11.7
207Sanita Evelone

K. Valdemāra pamatskola

11.7
208Rolands Arnis

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.7
209Anna Baleviča

Rīgas Kristīgā vidusskola

11.7
210Patrīcija Lagzdiņa

Ogres sākumskola

11.7
211Alise Eglīte Egliņa

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.69
212Antons Jevgenijs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.69
213Kristers Treisners

Smiltenes vidusskola

11.69
214Miks Zeibots

Taurupes pamatskola

11.69
215Mikus Filipenko

Ogres sākumskola

11.69
216Laura Mišela Ilsjāne

Salaspils 1. vidusskola

11.69
217Kate Kaktiņa

Apes bibliotēka

11.69
218Harijs Pažemecks

Mežotnes pamatskola

11.69
219Annija Grasmane

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.69
220Andris Osma

Rites pamatskola

11.69
221Patrīcija Feldmane

Rīgas Franču licejs

11.69
222Elvis Intars Putniņš

Bērzaunes pamatskola

11.69
223Annija Buša

Mežotnes pamatskola

11.69
224Agnese Krote

Mežotnes pamatskola

11.69
225Maiga Paduse11.69
226Katrīna Novkunska

Rīgas 69. vidusskola

11.69
227Egija Fišere

Rīgas Franču licejs

11.69
228madara jakubenoka

Mežotnes pamatskola

11.69
229they call me houdini11.69
230Valters Ivo Kauliņš

Straupes pamatskola

11.69
231Dangole Grigalovičina11.69
232Armand Nekrasov

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.69
233Laura Siļčenko

Ogres sākumskola

11.69
234Ilona Lācīte11.69
235Sanita Gūtmane

Užavas pamatskola

11.69
236Marija Saule11.69
237Valda Rusinska11.69
238Lauma Tumašova

Preiļu Valsts ģimnāzija

11.68
239Kristians Ivenieks

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.68
240Elizabete Beāte Putniņa

Rīgas Franču licejs

11.68
241Niklāvs Korkunovs

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.68
242Patrīcija Jukša

Rīgas Franču licejs

11.68
243Ance Grauda

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.68
244Armands Ņekrasovs

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.68
245Santa Nikolajeva

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.68
246Lidija Smeltere

Rīgas 25. vidusskola

11.68
247yyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu lose11.68
248Lāsma Agnese Bodniece

Valkas ģimnāzija

11.68
249Ričards Gailis

Straupes pamatskola

11.68
250Amanda Paula Martinsone

Straupes pamatskola

11.68
251Iļja Šeršņovs

Rites pamatskola

11.68
252Lāsma Troninkova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.68
253Krista Saulone

Vestienas bibliotēka

Bērzaunes pamatskola

11.68
254Daiga Elksnīte

Apes bibliotēka

11.68
255Paul McSkirmish11.68
256Ingus Grudulis

Cieceres internātpamatskola

11.68
257Artūrs Ilsjāns

Salaspils 1. vidusskola

11.68
258Andris Brauers

Vecpiebalgas vidusskola

11.68
259Zaiga Nezinu11.68
260Edgars Eglītis

Straupes pamatskola

11.68
261Raivo Losevičs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.68
262Kristiāns Balodis

Ogres sākumskola

11.67
263Mārcis Goba

Liezēres pagasta Mēdzūlas bibliotēka

Vecpiebalgas vidusskola

11.67
264Lauma Pope

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.67
265Pauls Gasiņš

Sunākstes pamatskola

11.67
266Eliza Puriņa

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.67
267Amanda Cabule11.67
268Laura Vaļģe

Ogres sākumskola

11.67
269Elizabete Voita

Ogres sākumskola

11.67
270Inese Paikena

K. Valdemāra pamatskola

11.67
271Kristers Ivanovs

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.67
272Ralfs Kostjuņiks

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.67
273Ziedīte Zitnere

Durbes pilsētas bibliotēka

11.67
274Renārs Bērziņš

Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola

11.67
275Agnese Avotiņa

Ogres sākumskola

11.67
276Marta Grosena

Rīgas Franču licejs

11.67
277Diāna Kozlovska

Rīgas Purvciema vidusskola

11.67
278U mad?

Rites pamatskola

11.67
279Viktorija Māliņa

Bērzaunes pamatskola

11.67
280Kristela Gžibovska

Taurupes pamatskola

11.67
281Egija Grīgere

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.67
282jānis zvirbulis

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.67
283Alvis Grosens

Rīgas Franču licejs

11.67
284Mareks Fekļistovs

Pamūšas speciālā internātpamatskola

11.67
285Lidija Smeltere

Rīgas 25. vidusskola

11.67
286Santa Bigāte

Ilūkstes 1. vidusskola

11.67
287Lauma Pope

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.67
288Evelīna Nagliša

Mežotnes pamatskola

11.67
289Daniels Noviks

Ogres sākumskola

11.66
290Jānis Vadzišs

Ilūkstes 1. vidusskola

11.66
291Estere Pažemecka

Mežotnes pamatskola

11.66
292Sebastians Žudiē

Rīgas Purvciema vidusskola

11.66
293Sintija Vanaga

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.66
294Sabīne Šuhrati

Eiropas Tālmācības vidusskola

11.66
295Lizete Rudzīte

Vecpiebalgas vidusskola

11.66
296Eva Jankovska11.66
297Valters Sūka

Salaspils novada bibliotēkas Saulkalnes filiālbibliotēka

11.66
298Līga Arcihoviča

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.66
299Elīna Nagliša11.66
300Una Garsila

Sunākstes pamatskola

11.66
301Aldis Tribockis

Ogres sākumskola

11.66
302Ieva Letunova

Pamūšas speciālā internātpamatskola

11.66
303Kristiāna Dzenīte

Rīgas 69. vidusskola

11.66
304Agate Roze

Ogres sākumskola

11.66
305Monta Apeināne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.66
306Agrita Leite

Apes bibliotēka

11.66
307Rolands Hartmans

Jēkabpils Valsts ģimnāzija

11.66
308ROLANDS Bērziņš

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.66
309Amanda Barisa

Krimuldas vidusskola

11.66
310Laura Krjahova

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.66
311Linda Šmalce

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.66
312Arnita Bodniece11.66
313Ralfs Beinarovičs

Krustpils pamatskola

11.66
314Road To 1st11.66
315Ilze Upeniece

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.65
316Ieva Gajevska

Saldus vidusskola

11.65
317Zane Ozoliņa11.65
318Ričards Umbraško

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

11.65
3191st 1st11.65
320Tīna Rubeze

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.65
321Dženija Fūrmane

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.65
322Paula Fjodorova

Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija

11.65
323Arnis Staltmanis

Rites pamatskola

11.65
324Evelīna Garkalne

Krustpils pamatskola

11.65
325Linda Zvejniece

Sunākstes pamatskola

11.65
326sintija biseniece

Straupes pamatskola

11.65
327Matīss Zariņš

Straupes pamatskola

11.65
328anna lasmane

Rīgas Franču licejs

11.65
329Artis Brantiņš

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.65
330Ričards Edijs Štibe

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.65
331Alekss Ņekrasovs

Dobeles Kristīgā pamatskola

11.65
332Samanta Mikalkeviča

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.65
333Edgars Mucenieks

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.65
334Sanija Ozoliņa

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.65
335Dainis Dembņaks

Ilūkstes 1. vidusskola

11.65
336Ahus Gejnd11.65
337Aivars Magone

K. Valdemāra pamatskola

11.65
338Dāvis Špāks

Bērzaunes pamatskola

11.65
339Justīne Stāvus

Ogres sākumskola

11.65
340ilmars Ziedins

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.65
341Ritvars Vanags

Straupes pamatskola

11.65
342Rūdolfs Briedis

Bērzaunes pamatskola

11.64
343Ieva Lindberga11.64
344Terēza Sūka11.64
345Megija Kūlīte

Sunākstes pamatskola

11.64
346Ralfs Kupcs

Ogres sākumskola

11.64
347Raivis Rustanovičs

Straupes pamatskola

11.64
348Katrīna Kļaviņa

Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola

11.64
349Mudīte Kaktiņa

Apes bibliotēka

11.64
350Agnija Kesenfelde

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.64
351Laura Kalekaure

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.64
352Mārtiņš Kūlītis

Straupes pamatskola

11.64
353Tomass Turlajs

Straupes pamatskola

11.64
354Dainis Grabezevs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.64
355Guntis Petrovskis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.64
356Elīza Evelīna Pētersone

Trikātas pamatskola

11.64
357Dans Kupcs

Ogres sākumskola

11.64
358sigita evelone

K. Valdemāra pamatskola

11.64
359Rūdolfs Rudzītis

Vecpiebalgas vidusskola

11.64
360Salvis Čeriņš

Sunākstes pamatskola

11.64
361Egīls Greivulis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.64
362Ramona Rudzīte

K. Valdemāra pamatskola

11.64
363deivids stepanovičs11.64
364Agnese Migačova

Rīgas 31. vidusskola

11.64
365amanda grahoļska

Straupes pamatskola

11.64
366Ru Maks11.64
367Ieva Tuminska

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.63
368Elza Elksnīte

Apes bibliotēka

11.63
369Emilija Korago

Rīgas 85. vidusskola

11.63
370Daniels Podolecs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.63
371Jānis Zariņš11.63
372es kā11.63
373Estere Rozkalne

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola

11.63
374Ita Krauze

Ezeres pamatskola

11.63
375Zane Plinte

Ilūkstes 1. vidusskola

11.63
376Kristiāns Vāgners

Rites pamatskola

11.62
377Jolanta Vonda

Rendas pagasta bibliotēka

11.62
378Rinalds Cepurnieks

Smiltenes vidusskola

11.62
379Dāvis Cibiņš

Sunākstes pamatskola

11.62
380Džodija Loze

Rīgas Franču licejs

11.62
381Ance Grauda

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.62
382Ralfs Dauksts

Rīgas 69. vidusskola

11.62
383Beāte Vaska

Ogres sākumskola

11.62
384Sonora Mediņa

Mežotnes pamatskola

11.62
385Lora Grauda

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.62
386Rihards Berkolds

K. Valdemāra pamatskola

11.62
387Marks Kristiāns Neviero

Ogres sākumskola

11.62
388Dāvis Kozuliņš

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.62
389Vēsma Strautniece

Rendas pagasta bibliotēka

11.62
390Ralfs Seļuks

Krimuldas vidusskola

11.62
391Toms Vinogradovs

Pamūšas speciālā internātpamatskola

11.62
392Rita Ose

Rendas pagasta bibliotēka

11.62
393Loreta Fedotova

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.62
394Dāvis Zukulis

Ogres sākumskola

11.62
395Matīss Jauja

Ogres sākumskola

11.62
396Elina Pluta

Mežotnes pamatskola

11.62
397Aleksandra Popova

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.62
398Vineta Meļihova

Apes bibliotēka

11.62
399oj kā11.61
400Artūrs Zastupņevičs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.61
401Mārtiņš Ričiks

Jelgavas 4. sākumskola

11.61
402Nabags Ubags11.61
403Gatis Priede

Sunākstes pamatskola

11.61
404Gunta Ugarenko

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.61
405dignis vaļenieks

Sunākstes pamatskola

11.61
406Mamma Lielā11.61
407Alens Rupeiks

Rīgas 31. vidusskola

11.61
408Laura Ita Jēgermane

Kalnciema vidusskola

11.61
409Diāna Stažecka

Rites pamatskola

11.61
410Elizabete Klova

Kalnciema vidusskola

11.61
411Vineta Ulmane

Ķeguma komercnovirziena vidusskola

11.61
412Tomass Strucis

Rites pamatskola

11.61
413Līva Skapste

Ventspils Centra sākumskola

11.61
414Ieva Garkalne

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.61
415Gints Kaktiņš

Apes bibliotēka

11.61
416Anija Jurdža

Murjāņu sporta ģimnāzija

11.61
417Artis Brantiņš

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.61
418Linda Kampe

Rites pamatskola

11.61
419Paula Amrei Hainz

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.61
420Sjuzanna Sileviča

Krustpils pamatskola

11.61
421lasma liepina

Straupes pamatskola

11.61
422paula zabarovska

Mežotnes pamatskola

11.61
423Madara Elza Rudzīte

Straupes pamatskola

11.6
424Marta Alma Melbārde

Rīgas 85. vidusskola

11.6
425Daiga Kravale11.6
426Sandra Paņkova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.6
427Aigars Safonovs

Sunākstes pamatskola

11.6
428Kristers Rudzītis

Straupes pamatskola

11.6
429Katrīne Šveida

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.6
430Nensija Kublicka

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.6
431Beāte Līga Novosada

Straupes pamatskola

11.6
432eva indriksone

Straupes pamatskola

11.6
433Gustavs Gadzāns

Ogres sākumskola

11.6
434Gvido Jurss

Straupes pamatskola

11.6
435Dāvids Rudevics

Ogres sākumskola

11.59
436Kristiāns Vāgners

Rites pamatskola

11.59
437Matīss Vītols-Vītoliņš

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.59
438Anastasija Kudina

Pamūšas speciālā internātpamatskola

11.59
439Marta Mengote

Bauskas sākumskola

11.59
440Matīss Maslobojevs

Sunākstes pamatskola

11.59
441Iveta Ragozina11.59
442Kristiāns Toms Briedis

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.59
443Jānis Norko

Rites pamatskola

11.59
444Valērija Hartmane

Krustpils pamatskola

11.59
445Kitija Kovrigina

Dobeles 1. vidusskola

11.59
446Ilze Celenberga

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.59
447Viktorija Jukša

Rīgas Franču licejs

11.59
448Laura Anna Badūne

Jelgavas 4. sākumskola

11.59
449Olīvija Patrīcija Jermakova

Šķibes pamatskola

11.59
450Katrīna Tiltiņa

Jelgavas 4. sākumskola

11.59
451Aleksejs Karpenko

Straupes pamatskola

11.59
452Laura Kravale11.59
453Sandis Mauriņš

Preiļu Valsts ģimnāzija

11.59
454Ērika Pažemecka

Mežotnes pamatskola

11.59
455Ance Celmiņa

Bēnes vidusskola

11.58
456Jūlija Vimaniete

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.58
457Kitja Apse

Sunākstes pamatskola

11.58
458Intars Zabunovs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.58
459Ita Krauze

Ezeres pamatskola

11.58
460Annija Eglīte

Straupes pamatskola

11.58
461Arnis Strumskis

Rites pamatskola

11.58
462roberts žulins

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.58
463Sintija Antone

Straupes pamatskola

11.58
464Elga Ziediņa11.58
465Kristiāna Legzdiņa

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.58
466Sabīne Jaunzeme

Ādažu vidusskola

11.58
467Elīza Janvāre

Skrundas pilsētas bērnu bibliotēka

11.58
468Roberts Žeikars

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.58
469Baiba Priede

Sunākstes pamatskola

11.58
470Benita Cine

Viļķenes bibliotēka

11.57
471Jānis Golubovs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.57
472Jānis Benulis

K. Valdemāra pamatskola

11.57
473Martins Ruberts

Straupes pamatskola

11.57
474Imandz Kuelis11.57
475Simone Vāce

Vecpiebalgas vidusskola

11.57
476Annija Anmane

Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola

11.57
477Rēzija Šķestere

Straupes pamatskola

11.57
478Haralds Ruciņš

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.57
479Guntars Dāboliņš

Sunākstes pamatskola

11.57
480Andrejs Lindenbaums

Staļģenes vidusskola

11.57
481Raivis Priede

Sunākstes pamatskola

11.57
482Sigita Šuste11.57
483Enia Jansone

Liepājas Valsts 1. ģimnāzija

11.57
484adams dinskis11.57
485Stefanija Bibiča

Straupes pamatskola

11.57
486Annija Berģe

Vestienas bibliotēka

Bērzaunes pamatskola

11.57
487Paula Skadiņa

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.57
488Silva Jaudzeme

Rīgas 85. vidusskola

11.57
489Kristaps Svens Konoščenoks

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.57
490Gundega Šķietiņa11.56
491Velta Liepa

Rīgas Kultūru vidusskola

11.56
492Renāte Ķeire

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.56
493Mārtiņš Prokuratovs

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija

11.56
494Danute Staka

Krimuldas vidusskola

11.56
495Ieva Pormale

Ilūkstes 1. vidusskola

11.56
496kra as11.56
497Ieva Evita Eglīte

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.56
498Laura Jansone

Kalnciema vidusskola

11.56
499Ivo Legkojs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.56
500Glenda Kuciņa

Ilūkstes 1. vidusskola

11.56