Atbildes, kuras tu meklē

Spēlētāju tops

VietaVārds, uzvārdsRezultāts
1Agnija Lazdiņa

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.83
2Gatis Barkovskis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.82
3Arnis Cimermanis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.82
4Santa Regute

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.81
5Krišjānis Zālītis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.81
6kaja maja11.81
7Donalds Trumps11.81
8Davis Gulans

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.81
9Linards Andersons

Rīgas 69. vidusskola

11.8
10Patriks Budēvics

Rīgas 69. vidusskola

11.8
11Linards Štrauss

Annas Brigaderes pamatskola

11.8
12Gafons .11.8
13Krists Kokorevičs

Rīgas 69. vidusskola

11.8
14are you11.8
15Amanda Štrausa

Annas Brigaderes pamatskola

11.8
16Ojārs Preits-Freimanis

Rīgas 69. vidusskola

11.79
17Daniela īlena

Rīgas 69. vidusskola

11.79
18Imants Andersons

Rīgas 69. vidusskola

11.79
19Hilarija Clintone11.79
20Emīls Pūlis11.79
21Matīss Tepers

Rīgas 69. vidusskola

11.79
22Sniedze Baltā11.79
23Sigita Biuka

Rīgas 69. vidusskola

11.79
24maja kakaja11.79
25Markuss Āboliņš

Rīgas 69. vidusskola

11.79
26ready for11.79
27Ilze Platace

Rīgas 69. vidusskola

11.79
28Kārlis Zeidaks

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.78
29Viktorija Smirnova

Rīgas 69. vidusskola

11.78
30marks dievaitis

Bauskas sākumskola

11.78
31Liels Būrkans

Rīgas Purvciema vidusskola

11.78
32Kristiāns Dimitrijevs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.78
33šarlīna Matuzone

Bauskas sākumskola

11.78
34Stefans Strautmanis

Rīgas 69. vidusskola

11.78
35Seranta Rutkovska

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.77
36Artis Davidenis

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.77
37Elīza Rutkovska

Bauskas sākumskola

11.77
38Edīte Grigalovičina

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.77
39Jānis Maksīmovs

Straupes pamatskola

11.77
40Annija Alksne

Straupes pamatskola

11.76
41Aija Vābole11.76
42Kristaps Možeiks

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.76
43Jana Zvirbule

Bauskas sākumskola

11.76
44Kaspars Ozoliņš

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.76
45Aldis Karļuks

Bauskas sākumskola

11.76
46Sebastians Žudiē

Rīgas Purvciema vidusskola

11.76
47Monta Apeināne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.76
48Kārlis Roberts Rudzītis

Straupes pamatskola

11.76
49Samanta Berga

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.76
50Līva Gabriela Mamedova

Ogres sākumskola

11.75
51Artūrs Zastupņevičs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
52Renārs Bērziņš

Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola

11.75
53Sanita Anspoka

Bauskas sākumskola

11.75
54Rauls Laučiškis

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
55Agate Roze

Ogres sākumskola

11.75
56Samanta Šidla

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
57Laura Vaļģe

Ogres sākumskola

11.75
58Miks Fiļimonovs

Kalnciema vidusskola

11.75
59Daniils Rusnaks

Rīgas Purvciema vidusskola

11.75
60Elizabete Voita

Ogres sākumskola

11.75
61Samanta Mikalkeviča

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
62Diāna Denīza Midika

Straupes pamatskola

11.75
63EVIJA JURŠEVICA

Ogres sākumskola

11.75
64Daņila Ivanovs

Bauskas sākumskola

11.75
65Kristela Līce

Rīgas 69. vidusskola

11.75
66Zane Vackare

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.74
67Linarts Līcis

Rīgas 69. vidusskola

11.74
68valča duks11.74
69Bonifācijs Pāvils

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.74
70Miks F

Kalnciema vidusskola

11.74
71Vera Izjumova

Rīgas Purvciema vidusskola

11.74
72Mikus Kļaviņš

Straupes pamatskola

11.74
73Samanta Vrubļevska

Rīgas 69. vidusskola

11.74
74Laura Siļčenko

Ogres sākumskola

11.74
75Dāvis Karļuks

Bauskas sākumskola

11.74
76Mārtiņš Kūlītis

Straupes pamatskola

11.74
77Beāte Māliņa

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.74
78Anna Sergejeva

Bauskas sākumskola

11.74
79Laura Karlāne

Straupes pamatskola

11.73
80Mārtiņš Bukšs

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.73
81Ralfs Kupcs

Ogres sākumskola

11.73
82Toms Grahoļskis

Straupes pamatskola

11.73
83Rolands Bergmanis

Kalnciema vidusskola

11.73
84Joe Biden11.73
85lasma liepina

Straupes pamatskola

11.73
86Gustavs Gadzāns

Ogres sākumskola

11.73
87Letīcija Smaidīgā

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.73
88Madara Elza Rudzīte

Straupes pamatskola

11.73
89Rihards Sparinskis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.73
90Kristiāns Frīdenbergs

Ogres sākumskola

11.73
91Valters Duks

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.73
92Raivis Rustanovičs

Straupes pamatskola

11.73
93Aldis Tribockis

Ogres sākumskola

11.73
94Vadims Cvetkovs

Rīgas Purvciema vidusskola

11.72
95Beāte Vaska

Ogres sākumskola

11.72
96Rebeka Šilkina

Straupes pamatskola

11.72
97Paula Berķe

Straupes pamatskola

11.72
98Samanta Cvetkova

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.72
99Eva Jankovska11.72
100Patrīcija Lagzdiņa

Ogres sākumskola

11.72
101Patrīcija Šķēle

Ogres sākumskola

11.72
102Dans Kupcs

Ogres sākumskola

11.72
103Linda Šmalce

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.72
104Daniels Noviks

Ogres sākumskola

11.72
105Stefanija Bibiča

Straupes pamatskola

11.72
106Jolanta Barovska

Ogres sākumskola

11.72
107Meldra Meiere

Bērzaunes pamatskola

11.72
108Kristers Rudzītis

Straupes pamatskola

11.72
109Sebastjans Žudiē

Rīgas Purvciema vidusskola

11.72
110Benedikts Salaks

Straupes pamatskola

11.72
111Dāvids Rudevics

Ogres sākumskola

11.71
112Renārs Blumers

Ogres sākumskola

11.71
113Agnese Avotiņa

Ogres sākumskola

11.71
114Artis Lūsiņš

Straupes pamatskola

11.71
115Paula Kļaviņa

Bauskas sākumskola

11.71
116Laura Melngalve

Ogres sākumskola

11.71
117Elīza Kupča

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.71
118Justīne Stāvus

Ogres sākumskola

11.71
119Toms Bundzinskis

Bauskas sākumskola

11.71
120Elīza Kupča

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.71
121Oskars Gailītis

Bērzaunes pamatskola

11.71
122Anna Krapivina

Rīgas 72. vidusskola

11.71
123Karīna Ziemele11.71
124reinis ulps

Kalnciema vidusskola

11.71
125Eva Valdmane

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.71
126Edgars Eglītis

Straupes pamatskola

11.71
127amanda grahoļska

Straupes pamatskola

11.71
128Viktorija Māliņa

Bērzaunes pamatskola

11.71
129Mudīte Kaktiņa

Apes bibliotēka

11.71
130janis krickis

Kalnciema vidusskola

11.71
131Vadims Cvetkovs 28

Rīgas Purvciema vidusskola

11.71
132Hugo Baļčūns

Bauskas sākumskola

11.71
133Mārtiņš Prokuratovs

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija

11.71
134Kristers Dervins

Bauskas sākumskola

11.71
135Vsevolod 111.7
136Una Garsila

Sunākstes pamatskola

11.7
137Linda Gabranova

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.7
138Karolīna Dievaite

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.7
139Keita Kondore

Bauskas sākumskola

11.7
140Madara Pardence

Bērzaunes pamatskola

11.7
141Bimbala Bambala11.7
142Ervīns Mārcis Zīle

Bauskas sākumskola

11.7
143Artis Brantiņš

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.7
144Matīss Zariņš

Straupes pamatskola

11.7
145Elza Abzalone

Straupes pamatskola

11.7
146Mārcis Goba

Liezēres pagasta Mēdzūlas bibliotēka

Vecpiebalgas vidusskola

11.7
147Ieva Valaine

Rīgas 85. vidusskola

11.7
148Vsevolod 111.7
149kristers jankausks

Bauskas sākumskola

11.7
150Pauls Oļševskis

Kalnciema vidusskola

11.7
151Vadims 5c Cvetkovs

Rīgas Purvciema vidusskola

11.7
152Paula Pelūde

Bauskas sākumskola

11.7
153Beāte Līga Novosada

Straupes pamatskola

11.7
154Evelīna Garkalne

Krustpils pamatskola

11.7
155Paula Kireja

Bauskas sākumskola

11.7
156Rūta Dāboliņa

Straupes pamatskola

11.7
157Zlata Ostaņina

Rīgas Purvciema vidusskola

11.7
158Daniils Rusnaks

Rīgas Purvciema vidusskola

11.69
159Emilija Korago

Rīgas 85. vidusskola

11.69
160Laura Ita Jēgermane

Kalnciema vidusskola

11.69
161Dārta Jūra11.69
162keita zeltiņa

Bauskas sākumskola

11.69
163ieva zariņa11.69
164Artūrs Anužs

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.69
165Ziedīte Zitnere

Durbes pilsētas bibliotēka

11.69
166Rūdolfs Briedis

Bērzaunes pamatskola

11.69
167ralfs novosads

Straupes pamatskola

11.69
168Ziemassvētku Tirdziņš11.69
169Elitta Stoļarova

Bērzaunes pamatskola

11.69
170Renāte Kačerovska

Krimuldas vidusskola

11.69
171Amanda Paula Martinsone

Straupes pamatskola

11.69
172Daniels Brazjuļs

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.69
173Sintija Antone

Straupes pamatskola

11.69
174ddd d

A. Spāģa Dunalkas pamatskola

11.69
175Mikus Filipenko

Ogres sākumskola

11.69
176Kitja Apse

Sunākstes pamatskola

11.69
177Santa Koroļova

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.69
178Annija Eglīte

Straupes pamatskola

11.69
179Rimants Roze

Ogres sākumskola

11.69
180Kristela Gžibovska

Taurupes pamatskola

11.69
181Elizabete Ella Zariņa

Straupes pamatskola

11.69
182amanda semešina11.69
183Ralfs Dauksts

Rīgas 69. vidusskola

11.69
184Artis Brantiņš

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.69
185Ginta Upīte

Jelgavas 4. sākumskola

11.69
186Solviega Kotāne-Daukste

Rīgas 69. vidusskola

11.69
187Edvards Apsītis

Kalnciema vidusskola

11.68
188Pāvels Rosickis

Rīgas Purvciema vidusskola

11.68
189Laura Dabre

Bauskas sākumskola

11.68
190Elvis Intars Putniņš

Bērzaunes pamatskola

11.68
191Guntars Dāboliņš

Sunākstes pamatskola

11.68
192Arnis Dauksts

Rīgas 69. vidusskola

11.68
193Esmu Topā11.68
194Ģirts Zubovs

Bauskas sākumskola

11.68
195Aleksejs Karpenko

Straupes pamatskola

11.68
196Lizete Rudzīte

Vecpiebalgas vidusskola

11.68
197Matīss Jauja

Ogres sākumskola

11.68
198Rūdolfs Rudzītis

Vecpiebalgas vidusskola

11.68
199Emils Deņisovs

Bauskas sākumskola

11.68
200Alens Mariss Višķers

Bauskas sākumskola

11.68
201Roberts Kotāns-Pilāns

Ķekavas vidusskola

11.68
202Elizabete Rislinga

Ogres sākumskola

11.68
203Elza Elksnīte

Apes bibliotēka

11.68
204liga zemīte11.68
205Gvido Jurss

Straupes pamatskola

11.68
206Eliza Puriņa

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.67
207Jānis Zariņš11.67
208Beāte Bašmakova

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.67
209Nils Slakteris

Bauskas sākumskola

11.67
210anastasija andrejeva

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.67
211Apdedzis Rausītis11.67
212kristiāns šukelovičs

Bauskas sākumskola

11.67
213Paula Fjodorova

Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija

11.67
214Silva Jaudzeme

Rīgas 85. vidusskola

11.67
215rihards marinsks

Bauskas sākumskola

11.67
216Guna Grundspeņķe

Sunākstes pamatskola

11.67
217Ilona Lācīte11.67
218emīls zvirbulis

Bauskas sākumskola

11.67
219Ieva Lāce11.67
220Rēzija Kotāne-Pilāne

Ķekavas vidusskola

11.67
221Ivars Zitners

Durbes pilsētas bibliotēka

11.67
222Mārcis Lasenbergs

Kalnciema vidusskola

11.67
223Džodija Loze

Rīgas Franču licejs

11.67
224Leolanda Nicmane

Bauskas sākumskola

11.66
225Vsevolod 111.66
226evelīna alapa

Bauskas sākumskola

11.66
227Līze Rātmindere

Vecpiebalgas vidusskola

11.66
228Renārs Buka

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.66
229Raimonds Savičus

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.66
230Gustavs Bikše

Straupes pamatskola

11.66
231anna akmene11.66
232Laura Anna Badūne

Jelgavas 4. sākumskola

11.66
233Andra Kaktiņa

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.66
234Meldra Oga

Kalsnavas pamatskola

11.66
235Roberts Gžibovskis

Taurupes pamatskola

11.66
236Daniils Rusnaks

Rīgas Purvciema vidusskola

11.66
237Dace Kronīte

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.66
238Es esmu topā !!!!

Rīgas Purvciema vidusskola

11.66
239Diāna Kozlovska

Rīgas Purvciema vidusskola

11.66
240Emīlija Ločele

Jelgavas 4. sākumskola

11.66
241Sintija Vanaga

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.66
242Evita Mickēviča

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.66
243eva indriksone

Straupes pamatskola

11.66
244Linda Zvejniece

Sunākstes pamatskola

11.66
245Kristiāns Balodis

Ogres sākumskola

11.66
246Evelīna Lazdiņš

K. Valdemāra pamatskola

11.65
247Laura Jansone

Kalnciema vidusskola

11.65
248Signe Budre

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.65
249alisa aleskovska

Rīgas Purvciema vidusskola

11.65
250Marks Kristiāns Neviero

Ogres sākumskola

11.65
251Ketija Novikova

Bēnes vidusskola

11.65
252Daniels Dāvids Balde

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.65
253Guntars Jermoļenko

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.65
254Dāvis Zukulis

Ogres sākumskola

11.65
255Elizabete Klova

Kalnciema vidusskola

11.65
256Aldis Straudzelis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.65
257smirdīgas apenes11.65
258Dāvis Karļuks

Bauskas sākumskola

11.65
259Jasmīna Āne

Bauskas sākumskola

11.65
260Amanda Barisa

Krimuldas vidusskola

11.65
261Ritvars Gasiņš

Jēkabpils novada Kalna bibliotēka

11.65
262Kitija Keita Laimiņa

Sunākstes pamatskola

11.65
263Valters Ivo Kauliņš

Straupes pamatskola

11.65
264Evelīna Meņģele

Straupes pamatskola

11.65
265Marta Žunda

Kalnciema vidusskola

11.65
266Katrīna Tiltiņa

Jelgavas 4. sākumskola

11.65
267Katrīna Novkunska

Rīgas 69. vidusskola

11.65
268Krists Šilbergs

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.65
269Helēna Oļševska

Kalnciema vidusskola

11.65
270Reinis Briedis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.65
271gvido namnieks

Jelgavas 3. sākumskola

11.65
272Svaigi žāvēts Kupāts11.65
273Gvido šulcs

Kalnciema vidusskola

11.65
274Anna Lielauza11.65
275Daniils Rusnaks 27

Rīgas Purvciema vidusskola

11.65
276Evelīna Lazdiņa

K. Valdemāra pamatskola

11.65
277Linda Rudzīte

Straupes pamatskola

11.65
278Santa Nikolajeva

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.65
279Kristaps Jansons

Kalnciema vidusskola

11.65
280Viva Medne

Straupes pamatskola

11.65
281Armands Aivis Gorbačovs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.64
282Jūlija Almana

Rīgas 25. vidusskola

11.64
283Vseva 2211.64
284Laura Maļavko

Kalnciema vidusskola

11.64
285Uej J11.64
286Jekaterina Vlasova

Rīgas Purvciema vidusskola

11.64
287Martins Ruberts

Straupes pamatskola

11.64
288Ritvars Vanags

Straupes pamatskola

11.64
289Diāna Kozlovska 34

Rīgas Purvciema vidusskola

11.64
290Krista Krieviņa

Bēnes vidusskola

11.64
291Sindija Bebre

Bērzaunes pamatskola

11.64
292Seva :) Mitrevics11.64
293Salvis Čeriņš

Sunākstes pamatskola

11.64
294Miks Zeibots

Taurupes pamatskola

11.64
295Dāvis Strods11.64
296Megija Kūlīte

Sunākstes pamatskola

11.64
297Aleksa Ziemelw

Bauskas sākumskola

11.64
298Ritvars Repuls

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.63
299Gunta Ugarenko

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.63
300Juris Nikolas Medunovs

Straupes pamatskola

11.63
301Vasiļisa Vlasenko

Rīgas Purvciema vidusskola

11.63
302Elīza Paula Jirgensone

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.63
303Dans Ločmelis

Jelgavas 4. sākumskola

11.63
304Jana Solovjova

K. Valdemāra pamatskola

11.63
305Alīna Briede

Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola

11.63
306Alise Eglīte Egliņa

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.63
307Dāvis Zīle

Straupes pamatskola

11.63
308dans 19 dans 19

Jelgavas 4. sākumskola

11.63
309Ralfs Dauksts

Rīgas 69. vidusskola

11.63
310Ralfs Lazdiņš

K. Valdemāra pamatskola

11.63
311Elīna Strazdiņa

Kalnciema vidusskola

11.63
312Marta Tēraude

Bauskas sākumskola

11.63
313vienkārši rihards .....................

Bauskas sākumskola

11.63
314Leonīds Dzidrais

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.62
315Vsevolod5c Mitrevics

Rīgas Purvciema vidusskola

11.62
316asdfgggg sfajgbnajkhgajk

A. Spāģa Dunalkas pamatskola

11.62
317Aigars Jegorovs

Kalnciema vidusskola

11.62
318Vsevolod W11.62
319Krista Savicka

Bauskas sākumskola

11.62
320Ance Annija Freimane

Kalnciema vidusskola

11.62
321anna lasmane

Rīgas Franču licejs

11.62
322Uldis Kempels

Rīgas 85. vidusskola

11.62
323Daniela Rudene

Bērzaunes pamatskola

11.62
324Vija Cerusa

Bauskas sākumskola

11.62
325Marta Mengote

Bauskas sākumskola

11.62
326Kristers Ružinskis

Bauskas sākumskola

11.62
327Rinalds Markevics

K. Valdemāra pamatskola

11.62
328Marta Livzeniece

Rīgas 69. vidusskola

11.62
329Beāte Bašmakova11.62
330Ance Celmiņa

Bēnes vidusskola

11.62
331Dairis Liepiņš

Straupes pamatskola

11.62
332emīlija Abzalone

Straupes pamatskola

11.62
333Laura Krjahova

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.62
334Kate Birzgale

Jelgavas 3. sākumskola

11.62
335jana zvirbule11.62
336Diana Maļavko

Kalnciema vidusskola

11.62
337Liva Klibiķe

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.62
338Tomass Turlajs

Straupes pamatskola

11.62
339ingus locmelis

Jelgavas 4. sākumskola

11.62
340Mārtiņš Sudniks

Rīgas Pļavnieku pamatskola

11.62
341Ēvalds Savickis

Bauskas sākumskola

11.62
342Zane Niedra11.62
343miļais keksiņš

Rīgas Purvciema vidusskola

11.61
344Rēzija Šķestere

Straupes pamatskola

11.61
345Keita Jirgensone

Bauskas sākumskola

11.61
346rihards sunteiks

Bauskas sākumskola

11.61
347Adrians Vaskevičs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.61
348Elizabete Paula Klova

Kalnciema vidusskola

11.61
349Erlends Bruģis

Bauskas sākumskola

11.61
350Kristīne Romanovska

Rīgas 72. vidusskola

11.61
351Cigāri par brīvu11.61
352Aija Vanaga

Straupes pamatskola

11.61
353Agrita Leite

Apes bibliotēka

11.61
354Vasiļisa Vlasenko

Rīgas Purvciema vidusskola

11.61
355Dāvis Špāks

Bērzaunes pamatskola

11.61
356ingus ločmelis

Jelgavas 4. sākumskola

11.61
357Annija Grasmane

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.61
358Dāvids Djačuks

Bauskas sākumskola

11.61
359Vasiļisaaaaaa Vlasenkoooooo

Rīgas Purvciema vidusskola

11.61
360dignis vaļenieks

Sunākstes pamatskola

11.61
361Anna Burkovska

Bauskas pilsētas pamatskola

11.61
362Artis Brantiņš Brantiņš

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.61
363Agnija Kesenfelde

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.61
364Daniils Rusnaks

Rīgas Purvciema vidusskola

11.61
365Rita Vecvagare11.61
366Роман Львов

Rīgas Purvciema vidusskola

11.61
367Evelīna Ivanova

Bauskas sākumskola

11.61
368Valērija Skorohodova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.61
369Laura Lakovica

Bauskas sākumskola

11.6
370Saimons Dzalba

Straupes pamatskola

11.6
371Elvita Budreviča

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.6
372Kristiāns Markevičs

K. Valdemāra pamatskola

11.6
373Elvita Budreviča

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.6
374Liene Laiškone

Bauskas sākumskola

11.6
375Elīna Kalniņa

Kalsnavas pamatskola

11.6
376elza vārna

Bauskas sākumskola

11.6
377Beāte Bašmakova11.6
378Zane Garsila

Sunākstes pamatskola

11.6
379Marta Alma Melbārde

Rīgas 85. vidusskola

11.6
380Inese Paikena

K. Valdemāra pamatskola

11.6
381Evelīna Lazdiņa

K. Valdemāra pamatskola

11.6
382Gundega Šķietiņa11.6
383Arnita Sīle

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.6
384Artis Mairis Marķevičs

Kalvenes pamatskola

11.6
385Andra Ekmane

Cieceres internātpamatskola

11.6
386Seva :) Q11.6
387Diāna Kozlovska 33

Rīgas Purvciema vidusskola

11.6
388nikola marcenkova

Bauskas sākumskola

11.6
389Vita Začesta

Bauskas sākumskola

11.6
390Robijs Jaunzems

Bauskas sākumskola

11.6
391Krista Saulone

Vestienas bibliotēka

Bērzaunes pamatskola

11.6
392Mārtiņš Ričiks

Jelgavas 4. sākumskola

11.6
393Nikita Rjabokoņs

Rīgas Purvciema vidusskola

11.6
394Elīza Paula Jirgensone11.6
395Stiprs Tomāts

Rīgas Purvciema vidusskola

11.6
396Kristaps Zīle

Kalnciema vidusskola

11.59
397Endijs Gribusts

Kalnciema vidusskola

11.59
398Katrīne Kristiāna Trofimova

Bauskas sākumskola

11.59
399Nensija Kublicka

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.59
400Tīna Rubeze

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.59
401Dženija Fūrmane

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.59
402Iveta Caune

Kalnciema vidusskola

11.59
403Jānis Benulis

K. Valdemāra pamatskola

11.59
404Roberts Pudāns

Jelgavas Valsts ģimnāzija

11.59
405ketija zemture

Bauskas sākumskola

11.59
406Elīza Evelīna Pētersone

Trikātas pamatskola

11.59
407Luīze Burmistrova

Bauskas sākumskola

11.59
408Lauma Pope

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.59
409Putin2 211.59
410Egija Grīgere

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.59
411Marta Petrovska

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.59
412Elīna Zvejniece

Sunākstes pamatskola

11.59
413Čau, visi!11.59
414Annija Brēmane

Nītaures vidusskola

11.59
415Kristiana Vanaga

Kalnciema vidusskola

11.58
416Dāvis Cibiņš

Sunākstes pamatskola

11.58
417Diāna Kozlovska

Rīgas Purvciema vidusskola

11.58
418Alise Niedre

Bauskas sākumskola

11.58
419sandijs daneks ērglis

Bauskas sākumskola

11.58
420Signija Zandovska

Kalnciema vidusskola

11.58
421Ričards Gailis

Straupes pamatskola

11.58
422Marta Zamarīte

Pāvilostas vidusskola

11.58
423Alta Ābola

Saldus vidusskola

11.58
424Sintija Kļava

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.58
425Ieva Garkalne

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.58
426Pauls Gasiņš

Sunākstes pamatskola

11.58
427rebeka krekšina

Bauskas sākumskola

11.57
428Arnolds Fridrihsons

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.57
429Selīna Balakāne

Bauskas sākumskola

11.57
430Sjuzanna Sileviča

Krustpils pamatskola

11.57
431Gatis Priede

Sunākstes pamatskola

11.57
432Gints Zilpuris

Bauskas sākumskola

11.57
433Mikus Sīlis

Bauskas sākumskola

11.57
434Valda Rusinska11.57
435Jānis Bērziņš

Trikātas pamatskola

11.57
436Ieva Šutāne

Jelgavas 4. sākumskola

11.57
437Linda Platā

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.57
438Alise Baltaisrence

K. Valdemāra pamatskola

11.57
439Līga Šarkūne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.57
440Liene Saklaure

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.57
441J G11.57
442Rita Ose

Rendas pagasta bibliotēka

11.57
443Inese Bergmane

Jelgavas 4. sākumskola

11.57
444Aleksandra Bikše

Straupes pamatskola

11.56
445Suns Kaķis11.56
446Elizabete Arsentjeva

Bauskas sākumskola

11.56
447Evelīna Tadeušova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.56
448Veronika Čakša

Kalnciema vidusskola

11.56
449Aija Līva

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.56
450Oskars Zaķis

Apes bibliotēka

11.56
451Kristers Kalējs

Bauskas sākumskola

11.56
452Alise Zvingule

Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola

11.56
453Kaķis Suns11.56
454dainida matveja

Bauskas sākumskola

11.56
455Sofija Samsone

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.55
456Anatolijs rīdziņš

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

11.55
457alisa aleskovska 777

Rīgas Purvciema vidusskola

11.55
458Baiba Priede

Sunākstes pamatskola

11.55
459sabīne bierestovska

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.55
460Arnis Ruduks11.55
461Laura Beļkus

Vilces pamatskola

11.55
462Laine Viktorija Tihovska

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.55
463Beate Elizabete Kokmane

Kalnciema vidusskola

11.55
464ingus locmelis

Jelgavas 4. sākumskola

11.55
465Anda Adriana Straumane

Bauskas sākumskola

11.55
466Keita Kokina

Bauskas sākumskola

11.55
467dana deņisova

Murjāņu sporta ģimnāzija

11.55
468Sintia Krastiņa

Kalnciema vidusskola

11.55
469dainida matveja

Bauskas sākumskola

11.55
470Rolands Āboliņš

Bēnes vidusskola

11.55
471Anna Poga

Kalsnavas pamatskola

11.55
472Samuels Bernackis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.55
473Darja Rusnaka

Rīgas Purvciema vidusskola

11.55
474Aigars Safonovs

Sunākstes pamatskola

11.54
475Ksenija Dolgova

Kalnciema vidusskola

11.54
476Kristiāna Paula Lībiete

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.54
477Sanita Gūtmane

Užavas pamatskola

11.54
478Juta Voronova

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.54
479Klāra Kidsone11.54
480niks potjomkins

Barkavas pamatskola

11.54
481laima romancane

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.54
482Kristiāns Zvirbulis

Bauskas sākumskola

11.54
483lelde martinsone

Kalnciema vidusskola

11.54
484andris skalins

Bauskas sākumskola

11.54
485Betija Muižniece

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.54
486Ieva Lindberga11.54
487Līga Zaķe

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.54
488Anastasija Ozola11.53
489Nikola Derkina

Taurupes pamatskola

11.53
490Amanda Jēkabsone

Bauskas sākumskola

11.53
491Tomass Baļčuns

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.53
492roberts žulins

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.53
493Ieva Mikulāne11.53
494Paula Amrei Hainz

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.53
495mārtiņš dimants

Bauskas sākumskola

11.53
496Niklāvs Babris

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.53
497Alens Fēlikss Ņesterukss

Krimuldas vidusskola

11.53
498Anna-Ieva Mangule

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.53
499kristaps markots

Kalnciema vidusskola

11.52
500Linda Konošķe

Īslīces vidusskola

11.52