Atbildes, kuras tu meklē
Objekti apkārtnē Meklēt

Zebrus ezera laivu bāze

Zemgales reģions, Bikstu pagasts,

Zebrus ezers ir ideāla vieta pilnvērtīgai atpūtai pie ūdens. Te izveidots atpūtas komplekss, kas piedāvā iespēju aktīvai atpūtai gan ģimenēm, gan organizācijām – sākot ar makšķerēšanu un zivju zupas vārīšanu līdz pat sporta un izklaides pasākumiem.

Katra kārtīga makšķernieka sapnis ir Zebrus ezera zandarts, jo to svars sasniedz pat 11 kg! Pirms gadiem desmit ezerā tika ielaisti zušu mazuļi, un, ja paveicas, šodien var izvilkt pat 1,5-2 kg smagu zuti, kuru dabūt iekšā laivā nav nemaz vienkārši! Ezerā labi ķeras arī brekši. Zivju krājumi regulāri tiek papildināti, tāpēc izdevusies cope ir garantēta!

Zebrus ezera laivu bāze makšķerniekiem piedāvā piecpadsmit laivas. Atpūtas kompleksā ir izveidotas nojumes ar ērtiem galdiem un ugunskura vietām, ir šūpoles, iekārtots volejbola un basketbola laukums. Ezera zāliena josla paredzēta teltīm, bet naktsmītnei tiek piedāvātas arī kempinga mājiņas, kurās vienlaicīgi var apmesties astoņpadsmit viesi. Zebrus ezerā un tā krastos atpūtas un izklaides iespējas atradīs gan pārliecināts makšķernieks, gan klusais dabas vērotājs, aktīvās atpūtas cienītājs un ģimene ar kuplu bērnu pulciņu.

Tālrunis: +371 29252368

Informācija: Mammadaba