Atbildes, kuras tu meklē

Par spēli

NOSLĒGUSIES "VALODAS VINGROTAVA" - DIGITĀLA SPĒLE 5.-12. KLAŠU SKOLĒNIEM!

Trīs mēnešus latviešu valodas un literatūras spēlē sacentās 1266 klases no 395 skolām visā Latvijā. 6365 spēlētāji izspēlēja 61 154 spēles, cītīgākie spēlēja pat 150 reizes!
Paldies Jums, visiem neatlaidīgajiem, kuri februārī, martā un aprīlī cītigi vingroja, lasīja darbus letonika.lv Lasītavā, uzlaboja latviešu valodas zināšanas un cīnījās par balvām!

APSVEICAM UZVARĒTĀJUS!
Cīņa par pirmajām vietām izvērsās sīva gan starp individuālajiem spēlētājiem, gan starp skolām un klasēm. Mēs cītīgi saskaitījām visus punktus, kā arī uzvarētājklasei un skolām pārjautājām skolēnu skaitu un pat vārdus, uzvārdus!
Un tātad, uzvarētāji, kuri iegūst "Valodas vingrotavas" titulus un balvas, ir:

VINGROŠANAS LIELMEISTARS
Valodas lielmeistara titulus ieguva divi skolēni ar vienādu punktu skaitu kopvērtējumā — Gatis no Bauskas Valsts ģimnāzijas 11. klases un Agnija no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 10. klases trīs kārtās sakrāja 35,43 punktus! Abi Vingrošanas lielmeistari saņems Tildes Biroja gada abonementu un studijas Jump in dāvanu karti 5 personām.

ATLĒTISKĀKĀ SKOLA
Arī Atlētiskākās skolas titulu ieguva divas skolas, jo tās šķīra pavisam niecīgs pubktu skaits - Sunākstes pamatskola un Straupes pamatskola. Paldies skolotājiem, kas motivēja piedalīties un uzrādīt lieliskus rezultātus pilnīgi visus šo skolu 5.-9. klases skolēnus. Abas Atlētiskākās skolas balvā saņem letonika.lv gada abonementus, žurnālu Ilustrētā Junioriem un Ilustrētā Pasaules Vēsture gada abonementus.

SPARĪGĀKĀ KLASE
Arī klašu konkurencē cīņa bija ne mazāk sīva, jo vairākas klases "vingroja pilnā sastāvā". Finiša taisnē no konkurentiem tomēr atrāvās un Sparīgākās klases titulu izcīnīja Rīgas 69. vidusskolas 9a klase, kas eksāmenu laikā varēs mieloties ar veselu kasti gardās Karl Fazer Travel šokolādes.

VISI REZULTĀTI

KOPVĒRTĒJUMS INDIVIDUĀLI, KLAŠU UN SKOLU SACENSĪBĀ

Te arī marta spēles rezultāti - spēlētāji, skolas un klases. Un februāra kopvērtējums - spēlētāji, skolas un klases.


SPĒLES PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Paldies spēles satura partneriem - Rīgas Imantas vidusskolai. Jautājumus sagatavot palīdzēja Ingūna Helviga, Silvija Ludženiece, Anitra Līkanse, Gunta Kaula.
Vairāk informācijas par spēli nolikumā.