Atbildes, kuras tu meklē

Spēlētāju tops

VietaVārds, uzvārdsRezultāts
1kaja maja11.84
2Gatis Barkovskis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.81
3Krišjānis Zālītis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.8
4Sniedze Baltā11.8
5Markuss Āboliņš

Rīgas 69. vidusskola

11.8
6Kārlis Zeidaks

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.8
7Agnija Lazdiņa

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.8
8Mārtiņš Rakštelis

Smiltenes vidusskola

11.79
9Rauls Laučiškis

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.79
10mamma mamma

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.79
11Sigita Biuka

Rīgas 69. vidusskola

11.79
12Imants Andersons

Rīgas 69. vidusskola

11.79
13Linards Andersons

Rīgas 69. vidusskola

11.78
14valters knauts

Liepājas Katoļu pamatskola

11.78
15Jānis Atslēga

A. Spāģa Dunalkas pamatskola

11.78
16Evija Ūdre

Smiltenes vidusskola

11.78
17Una Kasparinska

Smiltenes vidusskola

11.78
18Kristers Treisners

Smiltenes vidusskola

11.78
19Kaspars Ozoliņš

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.78
20Daniela īlena

Rīgas 69. vidusskola

11.78
21Elīna Skopāne

Smiltenes vidusskola

11.78
22valča duks11.78
23Uldive Baltputna

Vecpiebalgas vidusskola

11.77
24Dana Galkina

Rīgas 69. vidusskola

11.77
25Viktorija Smirnova

Rīgas 69. vidusskola

11.77
26Silvestrs Pētersons

Vecpiebalgas vidusskola

11.77
27Monta Sileniece

Smiltenes vidusskola

11.77
28Linda Rjabiņina

Bērzaunes pamatskola

11.77
29Madara Pardence

Bērzaunes pamatskola

11.77
30Jānis Gailītis

Smiltenes vidusskola

11.77
31anna nuke11.77
32andris nukis11.77
33Stefans Strautmanis

Rīgas 69. vidusskola

11.77
34gunita knaute11.77
35Linards Štrauss

Annas Brigaderes pamatskola

11.77
36Aleksis Eduards Brālītis

Smiltenes vidusskola

11.77
37Meldra Meiere

Bērzaunes pamatskola

11.77
38Elvis Nalivaiko

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.76
39Patriks Budēvics

Rīgas 69. vidusskola

11.76
40Roberts Gžibovskis

Taurupes pamatskola

11.76
41Laila Budreviča

Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka

11.76
42Daniela Rudene

Bērzaunes pamatskola

11.76
43Sindija Bebre

Bērzaunes pamatskola

11.76
44teodors romanovskis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.76
45Raina Bērziņa

Smiltenes vidusskola

11.76
46Megija Romanovska

Vecpiebalgas vidusskola

11.76
47Linarts Līcis

Rīgas 69. vidusskola

11.76
48Markuss Līpacis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.76
49Samanta Vrubļevska

Rīgas 69. vidusskola

11.76
50deivids kušners

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.76
51Tēti Paskaties11.76
52Ojārs Preits-Freimanis

Rīgas 69. vidusskola

11.76
53Evija Stjožkina

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.76
54Artis Davidenis

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.76
55Mammu, es esmu topā !11.76
56Anna Krapivina

Rīgas 72. vidusskola

11.75
57Linda Rudzīte

Straupes pamatskola

11.75
58Lauma Melece

Smiltenes vidusskola

11.75
59kaspars krivins

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.75
60Sendija Lībiņa

Mežotnes pamatskola

11.75
61Amanda Štrausa

Annas Brigaderes pamatskola

11.75
62Artūrs Romanovskis

Vecpiebalgas vidusskola

11.75
63Megija Sapiega

Rīgas 25. vidusskola

11.75
64Elvita Budreviča

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.75
65Laura Dičeva

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.75
66Elitta Stoļarova

Bērzaunes pamatskola

11.75
67Ance Cera

Smiltenes vidusskola

11.75
68Elvis Kristiāns Šmulāns

Smiltenes vidusskola

11.75
69anna akmene11.75
70Edīte Grigalovičina

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
71Niks Drozdovs

Rites pamatskola

11.75
72tētis tētis11.75
73Santa Nikolajeva

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
74Laura Kamaldiņa

Rīgas 25. vidusskola

11.75
75Tīna Ziedāne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
76Samanta Šidla

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
77Elizabete Kokarēviča

Smiltenes vidusskola

11.74
78Marta Ragele

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.74
79Ņikita Prikuļs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.74
80Roberts Gorodko

Augstkalnes vidusskola

11.74
81Jēkaps Kaunins

A. Spāģa Dunalkas pamatskola

11.74
82Viktorija Marija Fakejeva

Rites pamatskola

11.74
83Signe Budre

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.74
84Samanta Cvetkova

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.74
85Ilze Platace

Rīgas 69. vidusskola

11.74
86Kristela Līce

Rīgas 69. vidusskola

11.74
87Ričards Cepurītis

Rites pamatskola

11.74
88Elīna Zvejniece

Sunākstes pamatskola

11.74
89Aigars Gorodko

Augstkalnes vidusskola

11.74
90Karīna Laima11.74
91Toms Ķiķēns

Rites pamatskola

11.74
92Aija Vanaga

Straupes pamatskola

11.74
93Rūdolfs Kārlis Knauts

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.74
94Laila Budreviča

Ciblas novada Līdumnieku bibliotēka

11.74
95Sandija Sergejeva

Bērzaunes pamatskola

11.74
96miks Melders

Kalnciema vidusskola

11.74
97Jēkabs Kalniņš

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.74
98Žaklīna Staltmane

Rites pamatskola

11.74
99Rolands Kampe

Rites pamatskola

11.74
100Krists Kokorevičs

Rīgas 69. vidusskola

11.74
101Oskars Gailītis

Bērzaunes pamatskola

11.74
102Ieva Valaine

Rīgas 85. vidusskola

11.74
103Andželika Geroimova

Rites pamatskola

11.74
104Klavs Sniķers

Vecpiebalgas vidusskola

11.73
105Sanita Briede

Rites pamatskola

11.73
106valters Knauts

Liepājas Katoļu pamatskola

11.73
107Andris Vinters

Rites pamatskola

11.73
108Gita Graudiņa

Mežotnes pamatskola

11.73
109Redzat Esmu Topā!

Uzvaras vidusskola

11.73
110Horens Ramanovs

Rites pamatskola

11.73
111Alise Ance Gulbe

Straupes pamatskola

11.73
112Marta Katrīna Klibiķe

Rites pamatskola

11.73
113Rolands Pakalns

Rites pamatskola

11.73
114win you11.73
115Linda Gabranova

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.73
116Andželika Briede

Rites pamatskola

11.73
117janis krickis

Kalnciema vidusskola

11.73
118Laura Karlāne

Straupes pamatskola

11.73
119anna nuke11.73
120Ieva Kanepone

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

11.73
121Renārs Buka

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.73
122Marta Ragele

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.73
123Andris Kalns11.73
124Jānis Ķiķēns

Rites pamatskola

11.72
125annija tija berņikova bondare

Mežotnes pamatskola

11.72
126Armands Greitāns

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.72
127kristers Auziņš

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.72
128Aleksandra Bikše

Straupes pamatskola

11.72
129Gunārs Norko

Rites pamatskola

11.72
130Esmeralda Valķo

Rites pamatskola

11.72
131Inguss Pumpurs

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.72
132Paula Berķe

Straupes pamatskola

11.72
133labais kreisais11.72
134Kristiāna Bredovska

Liepājas Valsts 1. ģimnāzija

11.72
135Ralfs Jānis Bērzkalns

Vecpiebalgas vidusskola

11.72
136Diāna Stažecka

Rites pamatskola

11.72
137Anna Priede11.72
138Džuljeta Tetere

Vidagas Sikšņu pamatskola

11.72
139Adriāna Veškurova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.72
140Andra Ekmane

Cieceres internātpamatskola

11.72
141Amanda Jermakova

Rites pamatskola

11.72
142Sandris Levinskis

Rites pamatskola

11.72
143zvanat meitenei 28758647

Carnikavas pamatskola

11.72
144Viktorija Stepanova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.72
145Rūdolfs Kārlis Knauts

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.72
146Elvis Livdāns

Rites pamatskola

11.72
147Edgars Mucenieks11.72
148Rolands Paklans

Rites pamatskola

11.72
149Karolīna Dievaite

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.72
150Samuels Bernackis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.72
151Rūdolfs Markss

Smiltenes vidusskola

11.72
152Evelīna Bružus

Augstkalnes vidusskola

11.71
153Zintis Aleksis

Rites pamatskola

11.71
154Druvis Čakārnis

Smiltenes vidusskola

11.71
155Ritvars Gasiņš

Jēkabpils novada Kalna bibliotēka

11.71
156Alta Ābola

Saldus vidusskola

11.71
157Armands Aivis Gorbačovs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.71
158Krists Lemešonoks

Nītaures vidusskola

11.71
159Harijs Vīksna11.71
160Aleksis Stepanovs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.71
161Iļja Šeršņovs

Rites pamatskola

11.71
162Rita Vecvagare11.71
163Matīss Tepers

Rīgas 69. vidusskola

11.71
164Ernests Fišers

Rīgas Franču licejs

11.71
165Kristiāns Dimitrijevs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.71
166Krisa Vavere

Rites pamatskola

11.71
167Rihards Čerņavskis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.71
168Ralfs Zaks

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.71
169Līva Gabriela Mamedova

Ogres sākumskola

11.71
170Sanita Evelone

K. Valdemāra pamatskola

11.7
171Marina Fedotova

Rites pamatskola

11.7
172Harijs vīksna

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.7
173Kristiāns Graudiņš

Mežotnes pamatskola

11.7
174Andra Kaktiņa

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.7
175Diāna Denīza Midika

Straupes pamatskola

11.7
176Rolands Arnis

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.7
177Es gribu būt pirmais bet tas nav iespējams !

Naukšēnu novada vidusskola

11.7
178Elīna Štencele

Saldus vidusskola

11.7
179Ivars Zitners

Durbes pilsētas bibliotēka

11.7
180varonis ronis11.7
181Anna Baleviča

Rīgas Kristīgā vidusskola

11.7
182Patrīcija Lagzdiņa

Ogres sākumskola

11.7
183Jolanta Barovska

Ogres sākumskola

11.7
184Evija Kalniņa

Rites pamatskola

11.7
185Ritvars Repuls

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.7
186Evelīna Timermane

Krimuldas vidusskola

11.7
187Miks Fiļimonovs

Kalnciema vidusskola

11.7
188Alīna Briede

Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola

11.7
189Valts Maurītis

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.7
190Kristīne Galstjana

Aizkraukles novada vidusskola

11.7
191Elvis Intars Putniņš

Bērzaunes pamatskola

11.69
192Kate Kaktiņa

Apes bibliotēka

11.69
193Ilona Lācīte11.69
194Sanita Gūtmane

Užavas pamatskola

11.69
195Marija Saule11.69
196Valda Rusinska11.69
197Annija Grasmane

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.69
198Maiga Paduse11.69
199Laura Siļčenko

Ogres sākumskola

11.69
200Katrīna Novkunska

Rīgas 69. vidusskola

11.69
201they call me houdini11.69
202Alise Eglīte Egliņa

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.69
203Harijs Pažemecks

Mežotnes pamatskola

11.69
204Miks Zeibots

Taurupes pamatskola

11.69
205Mikus Filipenko

Ogres sākumskola

11.69
206Antons Jevgenijs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.69
207Kristers Treisners

Smiltenes vidusskola

11.69
208Valters Ivo Kauliņš

Straupes pamatskola

11.69
209Dangole Grigalovičina11.69
210Armand Nekrasov

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.69
211Andris Osma

Rites pamatskola

11.69
212Laura Mišela Ilsjāne

Salaspils 1. vidusskola

11.69
213Annija Buša

Mežotnes pamatskola

11.69
214Agnese Krote

Mežotnes pamatskola

11.69
215Patrīcija Feldmane

Rīgas Franču licejs

11.69
216Egija Fišere

Rīgas Franču licejs

11.69
217madara jakubenoka

Mežotnes pamatskola

11.69
218Daiga Elksnīte

Apes bibliotēka

11.68
219Zaiga Nezinu11.68
220Ingus Grudulis

Cieceres internātpamatskola

11.68
221Artūrs Ilsjāns

Salaspils 1. vidusskola

11.68
222Andris Brauers

Vecpiebalgas vidusskola

11.68
223Edgars Eglītis

Straupes pamatskola

11.68
224Raivo Losevičs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.68
225Lidija Smeltere

Rīgas 25. vidusskola

11.68
226yyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu lose11.68
227Lāsma Agnese Bodniece

Valkas ģimnāzija

11.68
228Ričards Gailis

Straupes pamatskola

11.68
229Amanda Paula Martinsone

Straupes pamatskola

11.68
230Iļja Šeršņovs

Rites pamatskola

11.68
231Patrīcija Jukša

Rīgas Franču licejs

11.68
232Ance Grauda

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.68
233Armands Ņekrasovs

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.68
234Lāsma Troninkova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.68
235Krista Saulone

Vestienas bibliotēka

Bērzaunes pamatskola

11.68
236Paul McSkirmish11.68
237Lauma Tumašova

Preiļu Valsts ģimnāzija

11.68
238Kristians Ivenieks

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.68
239Elizabete Beāte Putniņa

Rīgas Franču licejs

11.68
240Niklāvs Korkunovs

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.68
241Santa Nikolajeva

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.68
242Egija Grīgere

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.67
243Elizabete Voita

Ogres sākumskola

11.67
244Inese Paikena

K. Valdemāra pamatskola

11.67
245Kristers Ivanovs

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.67
246Amanda Cabule11.67
247Evelīna Nagliša

Mežotnes pamatskola

11.67
248Agnese Avotiņa

Ogres sākumskola

11.67
249Lidija Smeltere

Rīgas 25. vidusskola

11.67
250Santa Bigāte

Ilūkstes 1. vidusskola

11.67
251Viktorija Māliņa

Bērzaunes pamatskola

11.67
252Kristela Gžibovska

Taurupes pamatskola

11.67
253Ralfs Kostjuņiks

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.67
254Laura Vaļģe

Ogres sākumskola

11.67
255Diāna Kozlovska

Rīgas Purvciema vidusskola

11.67
256U mad?

Rites pamatskola

11.67
257Ziedīte Zitnere

Durbes pilsētas bibliotēka

11.67
258Renārs Bērziņš

Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola

11.67
259Mārcis Goba

Liezēres pagasta Mēdzūlas bibliotēka

Vecpiebalgas vidusskola

11.67
260Lauma Pope

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.67
261jānis zvirbulis

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.67
262Lauma Pope

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.67
263Kristiāns Balodis

Ogres sākumskola

11.67
264Pauls Gasiņš

Sunākstes pamatskola

11.67
265Eliza Puriņa

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.67
266Marta Grosena

Rīgas Franču licejs

11.67
267Alvis Grosens

Rīgas Franču licejs

11.67
268Mareks Fekļistovs

Pamūšas speciālā internātpamatskola

11.67
269Road To 1st11.66
270Aldis Tribockis

Ogres sākumskola

11.66
271Monta Apeināne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.66
272Kristiāna Dzenīte

Rīgas 69. vidusskola

11.66
273Arnita Bodniece11.66
274Ralfs Beinarovičs

Krustpils pamatskola

11.66
275Agrita Leite

Apes bibliotēka

11.66
276Rolands Hartmans

Jēkabpils Valsts ģimnāzija

11.66
277Eva Jankovska11.66
278Valters Sūka

Salaspils novada bibliotēkas Saulkalnes filiālbibliotēka

11.66
279ROLANDS Bērziņš

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.66
280Amanda Barisa

Krimuldas vidusskola

11.66
281Laura Krjahova

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.66
282Linda Šmalce

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.66
283Una Garsila

Sunākstes pamatskola

11.66
284Ieva Letunova

Pamūšas speciālā internātpamatskola

11.66
285Agate Roze

Ogres sākumskola

11.66
286Elīna Nagliša11.66
287Sintija Vanaga

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.66
288Sabīne Šuhrati

Eiropas Tālmācības vidusskola

11.66
289Lizete Rudzīte

Vecpiebalgas vidusskola

11.66
290Sebastians Žudiē

Rīgas Purvciema vidusskola

11.66
291Daniels Noviks

Ogres sākumskola

11.66
292Jānis Vadzišs

Ilūkstes 1. vidusskola

11.66
293Līga Arcihoviča

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.66
294Estere Pažemecka

Mežotnes pamatskola

11.66
295Samanta Mikalkeviča

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.65
296Ritvars Vanags

Straupes pamatskola

11.65
297Dāvis Špāks

Bērzaunes pamatskola

11.65
298Justīne Stāvus

Ogres sākumskola

11.65
299ilmars Ziedins

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.65
300Dainis Dembņaks

Ilūkstes 1. vidusskola

11.65
301Ahus Gejnd11.65
302Tīna Rubeze

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.65
303Dženija Fūrmane

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.65
304Paula Fjodorova

Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija

11.65
305Arnis Staltmanis

Rites pamatskola

11.65
306Ilze Upeniece

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.65
307Ieva Gajevska

Saldus vidusskola

11.65
308Edgars Mucenieks

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.65
309Sanija Ozoliņa

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.65
310Ričards Umbraško

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

11.65
311Matīss Zariņš

Straupes pamatskola

11.65
312anna lasmane

Rīgas Franču licejs

11.65
313Zane Ozoliņa11.65
314Aivars Magone

K. Valdemāra pamatskola

11.65
315Evelīna Garkalne

Krustpils pamatskola

11.65
316Linda Zvejniece

Sunākstes pamatskola

11.65
317sintija biseniece

Straupes pamatskola

11.65
318Ričards Edijs Štibe

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.65
319Alekss Ņekrasovs

Dobeles Kristīgā pamatskola

11.65
320Laura Kalekaure

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.64
321Mārtiņš Kūlītis

Straupes pamatskola

11.64
322Agnese Migačova

Rīgas 31. vidusskola

11.64
323Raivis Rustanovičs

Straupes pamatskola

11.64
324Terēza Sūka11.64
325deivids stepanovičs11.64
326Agnija Kesenfelde

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.64
327Rūdolfs Rudzītis

Vecpiebalgas vidusskola

11.64
328Ramona Rudzīte

K. Valdemāra pamatskola

11.64
329Salvis Čeriņš

Sunākstes pamatskola

11.64
330Egīls Greivulis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.64
331amanda grahoļska

Straupes pamatskola

11.64
332Ru Maks11.64
333Dainis Grabezevs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.64
334Tomass Turlajs

Straupes pamatskola

11.64
335Katrīna Kļaviņa

Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola

11.64
336Mudīte Kaktiņa

Apes bibliotēka

11.64
337sigita evelone

K. Valdemāra pamatskola

11.64
338Megija Kūlīte

Sunākstes pamatskola

11.64
339Ralfs Kupcs

Ogres sākumskola

11.64
340Guntis Petrovskis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.64
341Elīza Evelīna Pētersone

Trikātas pamatskola

11.64
342Dans Kupcs

Ogres sākumskola

11.64
343Rūdolfs Briedis

Bērzaunes pamatskola

11.64
344Ieva Lindberga11.64
345Zane Plinte

Ilūkstes 1. vidusskola

11.63
346Ita Krauze

Ezeres pamatskola

11.63
347Estere Rozkalne

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola

11.63
348Daniels Podolecs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.63
349Jānis Zariņš11.63
350Ieva Tuminska

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.63
351Elza Elksnīte

Apes bibliotēka

11.63
352Emilija Korago

Rīgas 85. vidusskola

11.63
353Sonora Mediņa

Mežotnes pamatskola

11.62
354Lora Grauda

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.62
355Ance Grauda

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.62
356Jolanta Vonda

Rendas pagasta bibliotēka

11.62
357Aleksandra Popova

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.62
358Rinalds Cepurnieks

Smiltenes vidusskola

11.62
359Dāvis Cibiņš

Sunākstes pamatskola

11.62
360Džodija Loze

Rīgas Franču licejs

11.62
361Elina Pluta

Mežotnes pamatskola

11.62
362Beāte Vaska

Ogres sākumskola

11.62
363Matīss Jauja

Ogres sākumskola

11.62
364Vēsma Strautniece

Rendas pagasta bibliotēka

11.62
365Ralfs Seļuks

Krimuldas vidusskola

11.62
366Vineta Meļihova

Apes bibliotēka

11.62
367Toms Vinogradovs

Pamūšas speciālā internātpamatskola

11.62
368Ralfs Dauksts

Rīgas 69. vidusskola

11.62
369Marks Kristiāns Neviero

Ogres sākumskola

11.62
370Dāvis Kozuliņš

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.62
371Dāvis Zukulis

Ogres sākumskola

11.62
372Kristiāns Vāgners

Rites pamatskola

11.62
373Rita Ose

Rendas pagasta bibliotēka

11.62
374Loreta Fedotova

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.62
375Rihards Berkolds

K. Valdemāra pamatskola

11.62
376Ieva Garkalne

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.61
377Vineta Ulmane

Ķeguma komercnovirziena vidusskola

11.61
378lasma liepina

Straupes pamatskola

11.61
379paula zabarovska

Mežotnes pamatskola

11.61
380Paula Amrei Hainz

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.61
381Elizabete Klova

Kalnciema vidusskola

11.61
382Linda Kampe

Rites pamatskola

11.61
383Tomass Strucis

Rites pamatskola

11.61
384Sjuzanna Sileviča

Krustpils pamatskola

11.61
385Līva Skapste

Ventspils Centra sākumskola

11.61
386Alens Rupeiks

Rīgas 31. vidusskola

11.61
387Gints Kaktiņš

Apes bibliotēka

11.61
388Anija Jurdža

Murjāņu sporta ģimnāzija

11.61
389Artis Brantiņš

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.61
390dignis vaļenieks

Sunākstes pamatskola

11.61
391Mamma Lielā11.61
392Nabags Ubags11.61
393Gatis Priede

Sunākstes pamatskola

11.61
394Gunta Ugarenko

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.61
395Artūrs Zastupņevičs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.61
396Mārtiņš Ričiks

Jelgavas 4. sākumskola

11.61
397Diāna Stažecka

Rites pamatskola

11.61
398Laura Ita Jēgermane

Kalnciema vidusskola

11.61
399Nensija Kublicka

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.6
400Beāte Līga Novosada

Straupes pamatskola

11.6
401Daiga Kravale11.6
402Gustavs Gadzāns

Ogres sākumskola

11.6
403Katrīne Šveida

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.6
404Gvido Jurss

Straupes pamatskola

11.6
405eva indriksone

Straupes pamatskola

11.6
406Sandra Paņkova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.6
407Aigars Safonovs

Sunākstes pamatskola

11.6
408Madara Elza Rudzīte

Straupes pamatskola

11.6
409Marta Alma Melbārde

Rīgas 85. vidusskola

11.6
410Kristers Rudzītis

Straupes pamatskola

11.6
411Valērija Hartmane

Krustpils pamatskola

11.59
412Sandis Mauriņš

Preiļu Valsts ģimnāzija

11.59
413Aleksejs Karpenko

Straupes pamatskola

11.59
414Laura Kravale11.59
415Ērika Pažemecka

Mežotnes pamatskola

11.59
416Kristiāns Toms Briedis

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.59
417Jānis Norko

Rites pamatskola

11.59
418Matīss Maslobojevs

Sunākstes pamatskola

11.59
419Olīvija Patrīcija Jermakova

Šķibes pamatskola

11.59
420Dāvids Rudevics

Ogres sākumskola

11.59
421Kristiāns Vāgners

Rites pamatskola

11.59
422Katrīna Tiltiņa

Jelgavas 4. sākumskola

11.59
423Iveta Ragozina11.59
424Anastasija Kudina

Pamūšas speciālā internātpamatskola

11.59
425Ilze Celenberga

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.59
426Marta Mengote

Bauskas sākumskola

11.59
427Viktorija Jukša

Rīgas Franču licejs

11.59
428Laura Anna Badūne

Jelgavas 4. sākumskola

11.59
429Matīss Vītols-Vītoliņš

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.59
430Kitija Kovrigina

Dobeles 1. vidusskola

11.59
431Elga Ziediņa11.58
432Kristiāna Legzdiņa

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.58
433Ita Krauze

Ezeres pamatskola

11.58
434Intars Zabunovs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.58
435roberts žulins

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.58
436Sintija Antone

Straupes pamatskola

11.58
437Annija Eglīte

Straupes pamatskola

11.58
438Sabīne Jaunzeme

Ādažu vidusskola

11.58
439Elīza Janvāre

Skrundas pilsētas bērnu bibliotēka

11.58
440Roberts Žeikars

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.58
441Ance Celmiņa

Bēnes vidusskola

11.58
442Baiba Priede

Sunākstes pamatskola

11.58
443Jūlija Vimaniete

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.58
444Kitja Apse

Sunākstes pamatskola

11.58
445Arnis Strumskis

Rites pamatskola

11.58
446Silva Jaudzeme

Rīgas 85. vidusskola

11.57
447Guntars Dāboliņš

Sunākstes pamatskola

11.57
448Paula Skadiņa

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.57
449Kristaps Svens Konoščenoks

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.57
450Andrejs Lindenbaums

Staļģenes vidusskola

11.57
451Stefanija Bibiča

Straupes pamatskola

11.57
452adams dinskis11.57
453Haralds Ruciņš

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.57
454Imandz Kuelis11.57
455Simone Vāce

Vecpiebalgas vidusskola

11.57
456Jānis Benulis

K. Valdemāra pamatskola

11.57
457Annija Anmane

Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola

11.57
458Raivis Priede

Sunākstes pamatskola

11.57
459Martins Ruberts

Straupes pamatskola

11.57
460Annija Berģe

Vestienas bibliotēka

Bērzaunes pamatskola

11.57
461Benita Cine

Viļķenes bibliotēka

11.57
462Jānis Golubovs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.57
463Sigita Šuste11.57
464Enia Jansone

Liepājas Valsts 1. ģimnāzija

11.57
465Rēzija Šķestere

Straupes pamatskola

11.57
466Danute Staka

Krimuldas vidusskola

11.56
467Mārtiņš Prokuratovs

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija

11.56
468Laura Jansone

Kalnciema vidusskola

11.56
469Ivo Legkojs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.56
470Reinis Naglišs11.56
471Laila Una Morozova

Vecpiebalgas vidusskola

11.56
472Glenda Kuciņa

Ilūkstes 1. vidusskola

11.56
473Renāte Ķeire

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.56
474Ieva Evita Eglīte

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.56
475Ieva Pormale

Ilūkstes 1. vidusskola

11.56
476Velta Liepa

Rīgas Kultūru vidusskola

11.56
477Gundega Šķietiņa11.56
478Jānis Bērziņš

Trikātas pamatskola

11.55
479Juris Nikolas Medunovs

Straupes pamatskola

11.55
480Sabīne Novicka

Mežinieku pamatskola

11.55
481Katrīna Baltā11.55
482Zane Ķince

Staļģenes vidusskola

11.55
483Dairis Apšs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.55
484Jana Dolgiļeviča

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.55
485Pēteris Āboliņš

Sunākstes pamatskola

11.55
486Līga Šarkūne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.55
487Elīza Ziediņa

Cēsu 1. pamatskola

11.55
488PAULS PABRIKS

Valmieras sākumskola

11.55
489Juris Zikmanis11.55
490Anna Emīlija Suta

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.55
491Edijs Laimiņš

Sunākstes pamatskola

11.55
492Renāts Paeglis

Taurenes pamatskola

11.55
493Kristīne Ževņenko11.55
494Kēta Elizabete Siliņa

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

11.55
495Ričards Vaļenieks

Sunākstes pamatskola

11.55
496Dace Kronīte

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.54
497Rēzija Kotāne-Pilāne

Ķekavas vidusskola

11.54
498Dāvis Lapiņš

Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola

11.54
499Kitija Beāte Lošina

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.54
500Sigita Čapļa

Staļģenes vidusskola

11.54