Atbildes, kuras tu meklē

Spēlētāju tops

VietaVārds, uzvārdsRezultāts
1Elizabete Šulce

Bauskas sākumskola

13.32
2Agnija Lazdiņa

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.83
3Gatis Barkovskis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.82
4Arnis Cimermanis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.82
5Davis Gulans

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.81
6Santa Regute

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.81
7Donalds Trumps11.81
8Krišjānis Zālītis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.81
9kaja maja11.81
10are you11.8
11Krists Kokorevičs

Rīgas 69. vidusskola

11.8
12Gafons .11.8
13Linards Andersons

Rīgas 69. vidusskola

11.8
14Amanda Štrausa

Annas Brigaderes pamatskola

11.8
15Linards Štrauss

Annas Brigaderes pamatskola

11.8
16Patriks Budēvics

Rīgas 69. vidusskola

11.8
17Sigita Biuka

Rīgas 69. vidusskola

11.79
18Ilze Platace

Rīgas 69. vidusskola

11.79
19Markuss Āboliņš

Rīgas 69. vidusskola

11.79
20Ojārs Preits-Freimanis

Rīgas 69. vidusskola

11.79
21Matīss Tepers

Rīgas 69. vidusskola

11.79
22Hilarija Clintone11.79
23Daniela īlena

Rīgas 69. vidusskola

11.79
24Emīls Pūlis11.79
25Sniedze Baltā11.79
26ready for11.79
27Imants Andersons

Rīgas 69. vidusskola

11.79
28marks dievaitis

Bauskas sākumskola

11.78
29Kārlis Zeidaks

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.78
30Viktorija Smirnova

Rīgas 69. vidusskola

11.78
31šarlīna Matuzone

Bauskas sākumskola

11.78
32Stefans Strautmanis

Rīgas 69. vidusskola

11.78
33Kristiāns Dimitrijevs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.78
34Artis Davidenis

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.77
35Jānis Maksīmovs

Straupes pamatskola

11.77
36Elīza Rutkovska

Bauskas sākumskola

11.77
37Seranta Rutkovska

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.77
38Edīte Grigalovičina

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.77
39Sebastians Žudiē

Rīgas Purvciema vidusskola

11.76
40Aldis Karļuks

Bauskas sākumskola

11.76
41Jana Zvirbule

Bauskas sākumskola

11.76
42Kaspars Ozoliņš

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.76
43Kārlis Roberts Rudzītis

Straupes pamatskola

11.76
44Samanta Berga

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.76
45Kristaps Možeiks

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.76
46Annija Alksne

Straupes pamatskola

11.76
47Monta Apeināne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.76
48Aija Vābole11.76
49Miks Fiļimonovs

Kalnciema vidusskola

11.75
50Daņila Ivanovs

Bauskas sākumskola

11.75
51Kristela Līce

Rīgas 69. vidusskola

11.75
52Elizabete Voita

Ogres sākumskola

11.75
53Diāna Denīza Midika

Straupes pamatskola

11.75
54Rauls Laučiškis

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
55Samanta Mikalkeviča

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
56Līva Gabriela Mamedova

Ogres sākumskola

11.75
57Artūrs Zastupņevičs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
58Agate Roze

Ogres sākumskola

11.75
59EVIJA JURŠEVICA

Ogres sākumskola

11.75
60Samanta Šidla

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.75
61Daniils Rusnaks

Rīgas Purvciema vidusskola

11.75
62Renārs Bērziņš

Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola

11.75
63Sanita Anspoka

Bauskas sākumskola

11.75
64Laura Vaļģe

Ogres sākumskola

11.75
65Laura Siļčenko

Ogres sākumskola

11.74
66Samanta Vrubļevska

Rīgas 69. vidusskola

11.74
67Dāvis Karļuks

Bauskas sākumskola

11.74
68valča duks11.74
69Bonifācijs Pāvils

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.74
70Linarts Līcis

Rīgas 69. vidusskola

11.74
71Mikus Kļaviņš

Straupes pamatskola

11.74
72Beāte Māliņa

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.74
73Mārtiņš Kūlītis

Straupes pamatskola

11.74
74Anna Sergejeva

Bauskas sākumskola

11.74
75Vera Izjumova

Rīgas Purvciema vidusskola

11.74
76Zane Vackare

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.74
77Kristiāns Frīdenbergs

Ogres sākumskola

11.73
78lasma liepina

Straupes pamatskola

11.73
79Letīcija Smaidīgā

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.73
80Raivis Rustanovičs

Straupes pamatskola

11.73
81Valters Duks

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.73
82Gustavs Gadzāns

Ogres sākumskola

11.73
83Laura Karlāne

Straupes pamatskola

11.73
84Mārtiņš Bukšs

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.73
85Rihards Sparinskis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.73
86Toms Grahoļskis

Straupes pamatskola

11.73
87Ralfs Kupcs

Ogres sākumskola

11.73
88Joe Biden11.73
89Rolands Bergmanis

Kalnciema vidusskola

11.73
90Madara Elza Rudzīte

Straupes pamatskola

11.73
91Aldis Tribockis

Ogres sākumskola

11.73
92Vadims Cvetkovs

Rīgas Purvciema vidusskola

11.72
93Dans Kupcs

Ogres sākumskola

11.72
94Jolanta Barovska

Ogres sākumskola

11.72
95Stefanija Bibiča

Straupes pamatskola

11.72
96Meldra Meiere

Bērzaunes pamatskola

11.72
97Patrīcija Lagzdiņa

Ogres sākumskola

11.72
98Sebastjans Žudiē

Rīgas Purvciema vidusskola

11.72
99Kristers Rudzītis

Straupes pamatskola

11.72
100Beāte Vaska

Ogres sākumskola

11.72
101Rebeka Šilkina

Straupes pamatskola

11.72
102Patrīcija Šķēle

Ogres sākumskola

11.72
103Linda Šmalce

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.72
104Samanta Cvetkova

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.72
105Eva Jankovska11.72
106Paula Berķe

Straupes pamatskola

11.72
107Daniels Noviks

Ogres sākumskola

11.72
108Benedikts Salaks

Straupes pamatskola

11.72
109Mudīte Kaktiņa

Apes bibliotēka

11.71
110Toms Bundzinskis

Bauskas sākumskola

11.71
111Justīne Stāvus

Ogres sākumskola

11.71
112Dāvids Rudevics

Ogres sākumskola

11.71
113Hugo Baļčūns

Bauskas sākumskola

11.71
114reinis ulps

Kalnciema vidusskola

11.71
115Renārs Blumers

Ogres sākumskola

11.71
116janis krickis

Kalnciema vidusskola

11.71
117Artis Lūsiņš

Straupes pamatskola

11.71
118Agnese Avotiņa

Ogres sākumskola

11.71
119Paula Kļaviņa

Bauskas sākumskola

11.71
120Eva Valdmane

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.71
121amanda grahoļska

Straupes pamatskola

11.71
122Edgars Eglītis

Straupes pamatskola

11.71
123Laura Melngalve

Ogres sākumskola

11.71
124Karīna Ziemele11.71
125Viktorija Māliņa

Bērzaunes pamatskola

11.71
126Elīza Kupča

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.71
127Elīza Kupča

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.71
128Mārtiņš Prokuratovs

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija

11.71
129Kristers Dervins

Bauskas sākumskola

11.71
130Anna Krapivina

Rīgas 72. vidusskola

11.71
131Oskars Gailītis

Bērzaunes pamatskola

11.71
132Ieva Valaine

Rīgas 85. vidusskola

11.7
133Pauls Oļševskis

Kalnciema vidusskola

11.7
134Mārcis Goba

Liezēres pagasta Mēdzūlas bibliotēka

Vecpiebalgas vidusskola

11.7
135Paula Pelūde

Bauskas sākumskola

11.7
136Madara Pardence

Bērzaunes pamatskola

11.7
137Bimbala Bambala11.7
138Karolīna Dievaite

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.7
139Zlata Ostaņina

Rīgas Purvciema vidusskola

11.7
140Rūta Dāboliņa

Straupes pamatskola

11.7
141Una Garsila

Sunākstes pamatskola

11.7
142Linda Gabranova

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.7
143Elza Abzalone

Straupes pamatskola

11.7
144Vsevolod 111.7
145Beāte Līga Novosada

Straupes pamatskola

11.7
146Paula Kireja

Bauskas sākumskola

11.7
147Evelīna Garkalne

Krustpils pamatskola

11.7
148kristers jankausks

Bauskas sākumskola

11.7
149Matīss Zariņš

Straupes pamatskola

11.7
150Ervīns Mārcis Zīle

Bauskas sākumskola

11.7
151Keita Kondore

Bauskas sākumskola

11.7
152Vsevolod 111.7
153Sintija Antone

Straupes pamatskola

11.69
154Ralfs Dauksts

Rīgas 69. vidusskola

11.69
155Dārta Jūra11.69
156Emilija Korago

Rīgas 85. vidusskola

11.69
157Laura Ita Jēgermane

Kalnciema vidusskola

11.69
158keita zeltiņa

Bauskas sākumskola

11.69
159Annija Eglīte

Straupes pamatskola

11.69
160Rimants Roze

Ogres sākumskola

11.69
161Elitta Stoļarova

Bērzaunes pamatskola

11.69
162Ziemassvētku Tirdziņš11.69
163Renāte Kačerovska

Krimuldas vidusskola

11.69
164Ginta Upīte

Jelgavas 4. sākumskola

11.69
165Kitja Apse

Sunākstes pamatskola

11.69
166Artis Brantiņš

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.69
167ieva zariņa11.69
168Daniils Rusnaks

Rīgas Purvciema vidusskola

11.69
169Artūrs Anužs

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.69
170amanda semešina11.69
171ralfs novosads

Straupes pamatskola

11.69
172Mikus Filipenko

Ogres sākumskola

11.69
173Kristela Gžibovska

Taurupes pamatskola

11.69
174Elizabete Ella Zariņa

Straupes pamatskola

11.69
175Rūdolfs Briedis

Bērzaunes pamatskola

11.69
176Amanda Paula Martinsone

Straupes pamatskola

11.69
177Daniels Brazjuļs

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.69
178Santa Koroļova

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.69
179Ziedīte Zitnere

Durbes pilsētas bibliotēka

11.69
180Solviega Kotāne-Daukste

Rīgas 69. vidusskola

11.69
181Esmu Topā11.68
182Aleksejs Karpenko

Straupes pamatskola

11.68
183Ģirts Zubovs

Bauskas sākumskola

11.68
184Laura Dabre

Bauskas sākumskola

11.68
185Lizete Rudzīte

Vecpiebalgas vidusskola

11.68
186Arnis Dauksts

Rīgas 69. vidusskola

11.68
187Elizabete Rislinga

Ogres sākumskola

11.68
188Roberts Kotāns-Pilāns

Ķekavas vidusskola

11.68
189Guntars Dāboliņš

Sunākstes pamatskola

11.68
190Elvis Intars Putniņš

Bērzaunes pamatskola

11.68
191Edvards Apsītis

Kalnciema vidusskola

11.68
192Matīss Jauja

Ogres sākumskola

11.68
193Emils Deņisovs

Bauskas sākumskola

11.68
194Alens Mariss Višķers

Bauskas sākumskola

11.68
195Rūdolfs Rudzītis

Vecpiebalgas vidusskola

11.68
196Pāvels Rosickis

Rīgas Purvciema vidusskola

11.68
197Elza Elksnīte

Apes bibliotēka

11.68
198liga zemīte11.68
199Gvido Jurss

Straupes pamatskola

11.68
200Eliza Puriņa

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.67
201Ivars Zitners

Durbes pilsētas bibliotēka

11.67
202Mārcis Lasenbergs

Kalnciema vidusskola

11.67
203Džodija Loze

Rīgas Franču licejs

11.67
204Rēzija Kotāne-Pilāne

Ķekavas vidusskola

11.67
205anastasija andrejeva

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.67
206kristiāns šukelovičs

Bauskas sākumskola

11.67
207Apdedzis Rausītis11.67
208Guna Grundspeņķe

Sunākstes pamatskola

11.67
209Jānis Zariņš11.67
210Beāte Bašmakova

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.67
211rihards marinsks

Bauskas sākumskola

11.67
212Silva Jaudzeme

Rīgas 85. vidusskola

11.67
213emīls zvirbulis

Bauskas sākumskola

11.67
214Ieva Lāce11.67
215Paula Fjodorova

Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija

11.67
216Ilona Lācīte11.67
217Nils Slakteris

Bauskas sākumskola

11.67
218Emīlija Ločele

Jelgavas 4. sākumskola

11.66
219Raimonds Savičus

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.66
220Gustavs Bikše

Straupes pamatskola

11.66
221Roberts Gžibovskis

Taurupes pamatskola

11.66
222eva indriksone

Straupes pamatskola

11.66
223Līze Rātmindere

Vecpiebalgas vidusskola

11.66
224Meldra Oga

Kalsnavas pamatskola

11.66
225Evita Mickēviča

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.66
226Sintija Vanaga

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.66
227Vsevolod 111.66
228Leolanda Nicmane

Bauskas sākumskola

11.66
229Dace Kronīte

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.66
230Linda Zvejniece

Sunākstes pamatskola

11.66
231Diāna Kozlovska

Rīgas Purvciema vidusskola

11.66
232Andra Kaktiņa

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.66
233Renārs Buka

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.66
234anna akmene11.66
235Es esmu topā !!!!

Rīgas Purvciema vidusskola

11.66
236Laura Anna Badūne

Jelgavas 4. sākumskola

11.66
237Daniils Rusnaks

Rīgas Purvciema vidusskola

11.66
238evelīna alapa

Bauskas sākumskola

11.66
239Kristiāns Balodis

Ogres sākumskola

11.66
240Evelīna Lazdiņš

K. Valdemāra pamatskola

11.65
241Ritvars Gasiņš

Jēkabpils novada Kalna bibliotēka

11.65
242Kitija Keita Laimiņa

Sunākstes pamatskola

11.65
243Laura Jansone

Kalnciema vidusskola

11.65
244Jasmīna Āne

Bauskas sākumskola

11.65
245Amanda Barisa

Krimuldas vidusskola

11.65
246Dāvis Karļuks

Bauskas sākumskola

11.65
247Gvido šulcs

Kalnciema vidusskola

11.65
248Evelīna Lazdiņa

K. Valdemāra pamatskola

11.65
249Reinis Briedis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.65
250gvido namnieks

Jelgavas 3. sākumskola

11.65
251Svaigi žāvēts Kupāts11.65
252Daniels Dāvids Balde

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.65
253Ketija Novikova

Bēnes vidusskola

11.65
254Guntars Jermoļenko

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.65
255Signe Budre

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.65
256alisa aleskovska

Rīgas Purvciema vidusskola

11.65
257Marta Žunda

Kalnciema vidusskola

11.65
258Katrīna Tiltiņa

Jelgavas 4. sākumskola

11.65
259Valters Ivo Kauliņš

Straupes pamatskola

11.65
260Evelīna Meņģele

Straupes pamatskola

11.65
261Viva Medne

Straupes pamatskola

11.65
262Krists Šilbergs

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.65
263Aldis Straudzelis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.65
264Santa Nikolajeva

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.65
265Linda Rudzīte

Straupes pamatskola

11.65
266Kristaps Jansons

Kalnciema vidusskola

11.65
267Helēna Oļševska

Kalnciema vidusskola

11.65
268Elizabete Klova

Kalnciema vidusskola

11.65
269Dāvis Zukulis

Ogres sākumskola

11.65
270Katrīna Novkunska

Rīgas 69. vidusskola

11.65
271Anna Lielauza11.65
272Marks Kristiāns Neviero

Ogres sākumskola

11.65
273Ritvars Vanags

Straupes pamatskola

11.64
274Diāna Kozlovska 34

Rīgas Purvciema vidusskola

11.64
275Krista Krieviņa

Bēnes vidusskola

11.64
276Megija Kūlīte

Sunākstes pamatskola

11.64
277Jekaterina Vlasova

Rīgas Purvciema vidusskola

11.64
278Martins Ruberts

Straupes pamatskola

11.64
279Armands Aivis Gorbačovs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.64
280Sindija Bebre

Bērzaunes pamatskola

11.64
281Seva :) Mitrevics11.64
282Dāvis Strods11.64
283Jūlija Almana

Rīgas 25. vidusskola

11.64
284Laura Maļavko

Kalnciema vidusskola

11.64
285Aleksa Ziemelw

Bauskas sākumskola

11.64
286Salvis Čeriņš

Sunākstes pamatskola

11.64
287Miks Zeibots

Taurupes pamatskola

11.64
288Marta Tēraude

Bauskas sākumskola

11.63
289Jana Solovjova

K. Valdemāra pamatskola

11.63
290Ralfs Lazdiņš

K. Valdemāra pamatskola

11.63
291vienkārši rihards .....................

Bauskas sākumskola

11.63
292Ritvars Repuls

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.63
293Ralfs Dauksts

Rīgas 69. vidusskola

11.63
294Dāvis Zīle

Straupes pamatskola

11.63
295Elīza Paula Jirgensone

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.63
296Elīna Strazdiņa

Kalnciema vidusskola

11.63
297Gunta Ugarenko

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.63
298Alise Eglīte Egliņa

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.63
299Alīna Briede

Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola

11.63
300Dans Ločmelis

Jelgavas 4. sākumskola

11.63
301Juris Nikolas Medunovs

Straupes pamatskola

11.63
302Kate Birzgale

Jelgavas 3. sākumskola

11.62
303Diana Maļavko

Kalnciema vidusskola

11.62
304jana zvirbule11.62
305Vija Cerusa

Bauskas sākumskola

11.62
306Daniela Rudene

Bērzaunes pamatskola

11.62
307Tomass Turlajs

Straupes pamatskola

11.62
308Beāte Bašmakova11.62
309Marta Livzeniece

Rīgas 69. vidusskola

11.62
310Krista Savicka

Bauskas sākumskola

11.62
311Vsevolod W11.62
312Mārtiņš Sudniks

Rīgas Pļavnieku pamatskola

11.62
313Ēvalds Savickis

Bauskas sākumskola

11.62
314Kristers Ružinskis

Bauskas sākumskola

11.62
315Marta Mengote

Bauskas sākumskola

11.62
316Ance Celmiņa

Bēnes vidusskola

11.62
317Dairis Liepiņš

Straupes pamatskola

11.62
318ingus locmelis

Jelgavas 4. sākumskola

11.62
319Ance Annija Freimane

Kalnciema vidusskola

11.62
320anna lasmane

Rīgas Franču licejs

11.62
321Uldis Kempels

Rīgas 85. vidusskola

11.62
322Aigars Jegorovs

Kalnciema vidusskola

11.62
323Liva Klibiķe

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.62
324Leonīds Dzidrais

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.62
325Zane Niedra11.62
326emīlija Abzalone

Straupes pamatskola

11.62
327Rinalds Markevics

K. Valdemāra pamatskola

11.62
328Vsevolod5c Mitrevics

Rīgas Purvciema vidusskola

11.62
329Laura Krjahova

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.62
330Dāvids Djačuks

Bauskas sākumskola

11.61
331Evelīna Ivanova

Bauskas sākumskola

11.61
332Роман Львов

Rīgas Purvciema vidusskola

11.61
333Dāvis Špāks

Bērzaunes pamatskola

11.61
334ingus ločmelis

Jelgavas 4. sākumskola

11.61
335miļais keksiņš

Rīgas Purvciema vidusskola

11.61
336Rita Vecvagare11.61
337Agnija Kesenfelde

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.61
338Daniils Rusnaks

Rīgas Purvciema vidusskola

11.61
339Agrita Leite

Apes bibliotēka

11.61
340Rēzija Šķestere

Straupes pamatskola

11.61
341dignis vaļenieks

Sunākstes pamatskola

11.61
342Valērija Skorohodova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.61
343Erlends Bruģis

Bauskas sākumskola

11.61
344Elizabete Paula Klova

Kalnciema vidusskola

11.61
345Adrians Vaskevičs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.61
346rihards sunteiks

Bauskas sākumskola

11.61
347Annija Grasmane

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.61
348Keita Jirgensone

Bauskas sākumskola

11.61
349Anna Burkovska

Bauskas pilsētas pamatskola

11.61
350Cigāri par brīvu11.61
351Aija Vanaga

Straupes pamatskola

11.61
352Kristīne Romanovska

Rīgas 72. vidusskola

11.61
353Vasiļisa Vlasenko

Rīgas Purvciema vidusskola

11.61
354Diāna Kozlovska 33

Rīgas Purvciema vidusskola

11.6
355Seva :) Q11.6
356Andra Ekmane

Cieceres internātpamatskola

11.6
357Arnita Sīle

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.6
358Artis Mairis Marķevičs

Kalvenes pamatskola

11.6
359Elīna Kalniņa

Kalsnavas pamatskola

11.6
360elza vārna

Bauskas sākumskola

11.6
361Marta Alma Melbārde

Rīgas 85. vidusskola

11.6
362Zane Garsila

Sunākstes pamatskola

11.6
363Evelīna Lazdiņa

K. Valdemāra pamatskola

11.6
364Mārtiņš Ričiks

Jelgavas 4. sākumskola

11.6
365Elvita Budreviča

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.6
366Liene Laiškone

Bauskas sākumskola

11.6
367Vita Začesta

Bauskas sākumskola

11.6
368Robijs Jaunzems

Bauskas sākumskola

11.6
369nikola marcenkova

Bauskas sākumskola

11.6
370Laura Lakovica

Bauskas sākumskola

11.6
371Nikita Rjabokoņs

Rīgas Purvciema vidusskola

11.6
372Krista Saulone

Vestienas bibliotēka

Bērzaunes pamatskola

11.6
373Stiprs Tomāts

Rīgas Purvciema vidusskola

11.6
374Gundega Šķietiņa11.6
375Saimons Dzalba

Straupes pamatskola

11.6
376Elvita Budreviča

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.6
377Kristiāns Markevičs

K. Valdemāra pamatskola

11.6
378Inese Paikena

K. Valdemāra pamatskola

11.6
379Čau, visi!11.59
380Endijs Gribusts

Kalnciema vidusskola

11.59
381Katrīne Kristiāna Trofimova

Bauskas sākumskola

11.59
382Kristaps Zīle

Kalnciema vidusskola

11.59
383Egija Grīgere

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.59
384Nensija Kublicka

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.59
385Jānis Benulis

K. Valdemāra pamatskola

11.59
386Roberts Pudāns

Jelgavas Valsts ģimnāzija

11.59
387Elīna Zvejniece

Sunākstes pamatskola

11.59
388Annija Brēmane

Nītaures vidusskola

11.59
389Lauma Pope

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.59
390Marta Petrovska

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.59
391Tīna Rubeze

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.59
392Dženija Fūrmane

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.59
393Elīza Evelīna Pētersone

Trikātas pamatskola

11.59
394Luīze Burmistrova

Bauskas sākumskola

11.59
395Iveta Caune

Kalnciema vidusskola

11.59
396ketija zemture

Bauskas sākumskola

11.59
397Ričards Gailis

Straupes pamatskola

11.58
398Alta Ābola

Saldus vidusskola

11.58
399Marta Zamarīte

Pāvilostas vidusskola

11.58
400Sintija Kļava

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.58
401Kristiana Vanaga

Kalnciema vidusskola

11.58
402Signija Zandovska

Kalnciema vidusskola

11.58
403Ieva Garkalne

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

11.58
404sandijs daneks ērglis

Bauskas sākumskola

11.58
405Pauls Gasiņš

Sunākstes pamatskola

11.58
406Alise Niedre

Bauskas sākumskola

11.58
407Diāna Kozlovska

Rīgas Purvciema vidusskola

11.58
408Dāvis Cibiņš

Sunākstes pamatskola

11.58
409rebeka krekšina

Bauskas sākumskola

11.57
410Arnolds Fridrihsons

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.57
411Selīna Balakāne

Bauskas sākumskola

11.57
412Valda Rusinska11.57
413Jānis Bērziņš

Trikātas pamatskola

11.57
414Ieva Šutāne

Jelgavas 4. sākumskola

11.57
415J G11.57
416Gatis Priede

Sunākstes pamatskola

11.57
417Sjuzanna Sileviča

Krustpils pamatskola

11.57
418Līga Šarkūne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.57
419Alise Baltaisrence

K. Valdemāra pamatskola

11.57
420Linda Platā

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.57
421Liene Saklaure

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.57
422Inese Bergmane

Jelgavas 4. sākumskola

11.57
423Rita Ose

Rendas pagasta bibliotēka

11.57
424Gints Zilpuris

Bauskas sākumskola

11.57
425Mikus Sīlis

Bauskas sākumskola

11.57
426Aija Līva

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.56
427Kristers Kalējs

Bauskas sākumskola

11.56
428Alise Zvingule

Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola

11.56
429Evelīna Tadeušova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.56
430Elizabete Arsentjeva

Bauskas sākumskola

11.56
431Kaķis Suns11.56
432dainida matveja

Bauskas sākumskola

11.56
433Oskars Zaķis

Apes bibliotēka

11.56
434Veronika Čakša

Kalnciema vidusskola

11.56
435Aleksandra Bikše

Straupes pamatskola

11.56
436Suns Kaķis11.56
437dana deņisova

Murjāņu sporta ģimnāzija

11.55
438Darja Rusnaka

Rīgas Purvciema vidusskola

11.55
439ingus locmelis

Jelgavas 4. sākumskola

11.55
440Beate Elizabete Kokmane

Kalnciema vidusskola

11.55
441Anda Adriana Straumane

Bauskas sākumskola

11.55
442Baiba Priede

Sunākstes pamatskola

11.55
443Rolands Āboliņš

Bēnes vidusskola

11.55
444dainida matveja

Bauskas sākumskola

11.55
445alisa aleskovska 777

Rīgas Purvciema vidusskola

11.55
446Anatolijs rīdziņš

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

11.55
447Arnis Ruduks11.55
448Sintia Krastiņa

Kalnciema vidusskola

11.55
449sabīne bierestovska

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.55
450Samuels Bernackis

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.55
451Sofija Samsone

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.55
452Anna Poga

Kalsnavas pamatskola

11.55
453Keita Kokina

Bauskas sākumskola

11.55
454Laine Viktorija Tihovska

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.55
455Laura Beļkus

Vilces pamatskola

11.55
456Ieva Lindberga11.54
457niks potjomkins

Barkavas pamatskola

11.54
458Klāra Kidsone11.54
459Kristiāna Paula Lībiete

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.54
460Sanita Gūtmane

Užavas pamatskola

11.54
461Kristiāns Zvirbulis

Bauskas sākumskola

11.54
462laima romancane

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.54
463Līga Zaķe

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.54
464Ksenija Dolgova

Kalnciema vidusskola

11.54
465andris skalins

Bauskas sākumskola

11.54
466Betija Muižniece

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.54
467lelde martinsone

Kalnciema vidusskola

11.54
468Aigars Safonovs

Sunākstes pamatskola

11.54
469Juta Voronova

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.54
470mārtiņš dimants

Bauskas sākumskola

11.53
471Tomass Baļčuns

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.53
472roberts žulins

Ludzas pilsētas ģimnāzija

11.53
473Niklāvs Babris

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.53
474Nikola Derkina

Taurupes pamatskola

11.53
475Anna-Ieva Mangule

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

11.53
476Paula Amrei Hainz

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.53
477Alens Fēlikss Ņesterukss

Krimuldas vidusskola

11.53
478Anastasija Ozola11.53
479Ieva Mikulāne11.53
480Amanda Jēkabsone

Bauskas sākumskola

11.53
481Katrīna Šņore

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.52
482Elīza Paula Jirgensone11.52
483Erīna Jakobsone

Bauskas sākumskola

11.52
484Rihards Rācenājs

Bauskas sākumskola

11.52
485Ralfs Kostjuņiks

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.52
486Keita Arta Kūmiņa

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.52
487Aija Berga11.52
488Polina Kuzmicka

Rīgas Purvciema vidusskola

11.52
489Erīna Jakobsone

Bauskas sākumskola

11.52
490Linda Neika

Bauskas sākumskola

11.52
491Alise Ance Gulbe

Straupes pamatskola

11.52
492Linda Konošķe

Īslīces vidusskola

11.52
493kristaps markots

Kalnciema vidusskola

11.52
494Aleksa Jankova

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.52
495Hilari Putin

Rīgas Purvciema vidusskola

11.52
496Nikolass Jansons

Bauskas sākumskola

11.52
497alans zaharovs

Kalnciema vidusskola

11.51
498Inta Ruduka

Aizputes novada Kalvenes pagasta bibliotēka

11.51
499Didzis Lapāns

Kalnciema vidusskola

11.51
500Sabīne Mukovņa

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.51