Atbildes, kuras tu meklē

Spēlētāju tops

VietaVārds, uzvārdsRezultāts
1Ārijs Meitels11.81
2Roberts Priede11.81
3Donalds Trumps11.81
4Linards Andersons

Rīgas 69. vidusskola

11.8
5Anastasija Niedre11.8
6Gatis Barkovskis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.8
7Agnija Lazdiņa

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.8
8Daniela īlena

Rīgas 69. vidusskola

11.79
9Evelīna Broka11.79
10Artis Barkovskis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.79
11Gafons .11.79
12Arnis Cimermanis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.78
13Patriks Budēvics

Rīgas 69. vidusskola

11.78
14Kārlis Zeidaks

Rīgas Angļu ģimnāzija

11.78
15Viktorija Smirnova

Rīgas 69. vidusskola

11.78
16Renārs Buka

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.78
17amanda semešina11.78
18Benedikts Salaks

Straupes pamatskola

11.77
19Ilze Platace

Rīgas 69. vidusskola

11.77
20Samanta Vrubļevska

Rīgas 69. vidusskola

11.77
21Laura Niedre11.77
22Tālis Ozols11.77
23Raivis Rustanovičs

Straupes pamatskola

11.77
24Sigita Biuka

Rīgas 69. vidusskola

11.76
25Kārlis Roberts Rudzītis

Straupes pamatskola

11.76
26Kristaps Ozols11.76
27Imants Andersons

Rīgas 69. vidusskola

11.76
28Krišjānis Zālītis

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.76
29Markuss Āboliņš

Rīgas 69. vidusskola

11.76
30Kitija Zālīte11.75
31Emils Deņisovs

Bauskas sākumskola

11.75
32Karīna Kondore

Bauskas sākumskola

11.75
33Matīss Tepers

Rīgas 69. vidusskola

11.75
34kaja maja11.75
35Elizabete Ella Zariņa

Straupes pamatskola

11.75
36Amanda Paula Martinsone

Straupes pamatskola

11.74
37Gvido Jurss

Straupes pamatskola

11.74
38Karolīna Dievaite

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.74
39Rebeka Šilkina

Straupes pamatskola

11.74
40Daniels kreslins

Kalnciema vidusskola

11.73
41Zane Garsila

Sunākstes pamatskola

11.73
42Madara Elza Rudzīte

Straupes pamatskola

11.73
43Kristela Līce

Rīgas 69. vidusskola

11.73
44Aina Rutka11.73
45Gustavs Bikše

Straupes pamatskola

11.73
46Sintija Antone

Straupes pamatskola

11.73
47Ojārs Preits-Freimanis

Rīgas 69. vidusskola

11.73
48Diāna Denīza Midika

Straupes pamatskola

11.72
49annija alksne11.72
50Anna Sergejeva

Bauskas sākumskola

11.72
51amanda grahoļska

Straupes pamatskola

11.72
52Stefanija Bibiča

Straupes pamatskola

11.72
53Davids Kutra

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.72
54Jānis Maksīmovs

Straupes pamatskola

11.72
55Aleksejs Karpenko

Straupes pamatskola

11.72
56Krists Kokorevičs

Rīgas 69. vidusskola

11.72
57Davis Gulans

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.71
58Alise Niedre

Bauskas sākumskola

11.71
59Artis Lakovičs

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.71
60Edgars Eglītis

Straupes pamatskola

11.71
61Rūta Dāboliņa

Straupes pamatskola

11.71
62Linda Zvejniece

Sunākstes pamatskola

11.71
63Viva Medne

Straupes pamatskola

11.71
64Linarts Līcis

Rīgas 69. vidusskola

11.71
65emīls zvirbulis

Bauskas sākumskola

11.71
66Laura Dabre

Bauskas sākumskola

11.7
67Elīna Zvejniece

Sunākstes pamatskola

11.7
68Mārtiņš Bukšs

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.7
69Rauls Laučiškis

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.7
70Agate Roze

Ogres sākumskola

11.7
71Eva Valdmane

Bauskas Valsts ģimnāzija

11.7
72Patrīcija Lagzdiņa

Ogres sākumskola

11.7
73Jana Zvirbule

Bauskas sākumskola

11.7
74Alens Mariss Višķers

Bauskas sākumskola

11.7
75emīlija Abzalone

Straupes pamatskola

11.7
76lasma liepina

Straupes pamatskola

11.7
77Valters Duks

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.7
78Dairis Liepiņš

Straupes pamatskola

11.7
79Rebeka Ozoliņa11.69
80Keita Kondore

Bauskas sākumskola

11.69
81Stefans Strautmanis

Rīgas 69. vidusskola

11.69
82Anastasija Varmahoivska

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.69
83Sebastians Žudiē

Rīgas Purvciema vidusskola

11.69
84Vera Izjumova

Rīgas Purvciema vidusskola

11.69
85Justīne Stāvus

Ogres sākumskola

11.69
86Jolanta Barovska

Ogres sākumskola

11.69
87Matīss Zariņš

Straupes pamatskola

11.69
88Sanita Anspoka

Bauskas sākumskola

11.69
89Karalis Z11.69
90Edīte Grigalovičina

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.69
91Ralfs Kupcs

Ogres sākumskola

11.69
92Alise Ance Gulbe

Straupes pamatskola

11.69
93Tomass Turlajs

Straupes pamatskola

11.68
94Rimants Roze

Ogres sākumskola

11.68
95Laura Melngalve

Ogres sākumskola

11.68
96Līva Gabriela Mamedova

Ogres sākumskola

11.68
97Daniels Noviks

Ogres sākumskola

11.68
98Mikus Filipenko

Ogres sākumskola

11.68
99Laura Siļčenko

Ogres sākumskola

11.68
100Annija Alksne

Straupes pamatskola

11.67
101Valters Ivo Kauliņš

Straupes pamatskola

11.67
102Marta Mengote

Bauskas sākumskola

11.67
103Anastasija Varmahovska

Dobeles novada Dobeles centrālā bibliotēka

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.67
104Kristela Gžibovska

Taurupes pamatskola

11.67
105Aleksa Ziemelw

Bauskas sākumskola

11.67
106Marks Kristiāns Neviero

Ogres sākumskola

11.67
107martins starodubcevs

Bauskas sākumskola

11.67
108Laura Vaļģe

Ogres sākumskola

11.67
109Jānis Skudrītis

Bauskas sākumskola

11.67
110Roberts Gžibovskis

Taurupes pamatskola

11.66
111Linda Šmalce

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.66
112Annija Eglīte

Straupes pamatskola

11.66
113Patrīcija Šķēle

Ogres sākumskola

11.66
114Laura Karlāne

Straupes pamatskola

11.66
115Beāte Līga Novosada

Straupes pamatskola

11.66
116paula Kireja

Bauskas sākumskola

11.66
117Juris Nikolas Medunovs

Straupes pamatskola

11.66
118Beāte Vaska

Ogres sākumskola

11.66
119Dāvis Zīle

Straupes pamatskola

11.65
120EVIJA JURŠEVICA

Ogres sākumskola

11.65
121Elza Abzalone

Straupes pamatskola

11.65
122Rēzija Šķestere

Straupes pamatskola

11.65
123Letīcija Smaidīgā

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.65
124Andra Kaktiņa

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.65
125elīna liepa

Nautrēnu vidusskola

11.65
126Agnese Avotiņa

Ogres sākumskola

11.64
127Artis Davidenis

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.64
128Saimons Dzalba

Straupes pamatskola

11.64
129Evelīna Meņģele

Straupes pamatskola

11.64
130Elza Elksnīte

Apes bibliotēka

11.64
131Monta Apeināne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.64
132Esmu Topā11.64
133Kristiāns Dimitrijevs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.63
134Santa Nikolajeva

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.63
135Gustavs Gadzāns

Ogres sākumskola

11.63
136Danijs Metls11.63
137Mārtiņš Kūlītis

Straupes pamatskola

11.62
138Aleksandra Bikše

Straupes pamatskola

11.62
139Elizabete Šulce

Bauskas sākumskola

11.62
140Toms Grahoļskis

Straupes pamatskola

11.62
141Bonifācijs Pāvils

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.62
142Anna Poga

Kalsnavas pamatskola

11.61
143Ritvars Gasiņš

Jēkabpils novada Kalna bibliotēka

11.61
144Linda Rudzīte

Straupes pamatskola

11.61
145keita zeltiņa

Bauskas sākumskola

11.61
146Paula Berķe

Straupes pamatskola

11.61
147Marta Tēraude

Bauskas sākumskola

11.61
148Ilona Lācīte11.61
149Kristers Rudzītis

Straupes pamatskola

11.61
150Keita Jirgensone

Bauskas sākumskola

11.61
151Beāte Māliņa

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.61
152Bruno Spūlis

Ogres Centrālā bibliotēka

Ogres sākumskola

11.61
153Dans Kupcs

Ogres sākumskola

11.61
154eva indriksone

Straupes pamatskola

11.6
155Elizabete Voita

Ogres sākumskola

11.6
156ralfs novosads

Straupes pamatskola

11.6
157Kristaps Jansons

Kalnciema vidusskola

11.6
158Ruta Veidemane11.6
159Matīss Jauja

Ogres sākumskola

11.6
160Samanta Cvetkova

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.59
161Una Garsila

Sunākstes pamatskola

11.59
162Agita Lundberga

Jelgavas 4. sākumskola

11.59
163Jānis Zariņš11.59
164Artis Lūsiņš

Straupes pamatskola

11.58
165aldis šmits

Taurupes pamatskola

11.58
166Guntars Dāboliņš

Sunākstes pamatskola

11.58
167Vineta Meļihova

Apes bibliotēka

11.58
168Arta Veidemane

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.57
169Aigars Safonovs

Sunākstes pamatskola

11.57
170Ralfs Ruļuks

Kalsnavas pamatskola

11.57
171Nadija Nahtmane

Rīgas Purvciema vidusskola

11.57
172Bruno Rupucis11.57
173Miks Zeibots

Taurupes pamatskola

11.57
174Gatis Priede

Sunākstes pamatskola

11.57
175Kristaps Masans

Sunākstes pamatskola

11.57
176valodas vingrotava11.56
177Rolands Gailis

Kalnciema vidusskola

11.56
178Keita Kokina

Bauskas sākumskola

11.56
179Emīls Elksnītis

Apes bibliotēka

11.56
180Mikus Kļaviņš

Straupes pamatskola

11.56
181vadim vasiljev11.56
182Dāvids Rudevics

Ogres sākumskola

11.56
183Aldis Tribockis

Ogres sākumskola

11.55
184Kristiāns Frīdenbergs

Ogres sākumskola

11.55
185linda neika

Bauskas sākumskola

11.55
186Martins Ruberts

Straupes pamatskola

11.55
187Beāte Bučņeviča

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.55
188Rolita Patmalniece

Jaunalūksnes bibliotēka

Jelgavas 4. sākumskola

11.55
189Meldra Oga

Kalsnavas pamatskola

11.55
190Kate Kaktiņa

Apes bibliotēka

11.55
191Laila Budreviča

Ciblas novada Līdumnieku bibliotēka

11.55
192Megija Kūlīte

Sunākstes pamatskola

11.54
193Samanta Šidla

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.54
194Mudīte Kaktiņa

Apes bibliotēka

11.54
195Sarmīte Kukāre

Kalsnavas pamatskola

11.54
196Ritvars Vanags

Straupes pamatskola

11.53
197Renārs Blumers

Ogres sākumskola

11.53
198sintija biseniece

Straupes pamatskola

11.53
199Endijs Soldans

Taurupes pamatskola

11.52
200Nils Slakteris

Bauskas sākumskola

11.52
201Elīna Kalniņa

Kalsnavas pamatskola

11.52
202Ance Celmiņa

Bēnes vidusskola

11.52
203Kristiāns Balodis

Ogres sākumskola

11.52
204matiļda mosina11.51
205Dace Kronīte

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.5
206Eliza Puriņa

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.5
207Nikita Algazins

Rīgas Purvciema vidusskola

11.5
208Roberta Baļčūne

Bauskas sākumskola

11.5
209Anna Lielauza11.49
210Laura Ita Jēgermane

Kalnciema vidusskola

11.48
211Emīls Vorslovs

Kalsnavas pamatskola

11.48
212Estere Birkava

Valmieras bibliotēka

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

11.48
213Aija Vanaga

Straupes pamatskola

11.48
214Ieva Lāce11.46
215Pēteris Āboliņš

Sunākstes pamatskola

11.46
216Kristiana Vanaga

Kalnciema vidusskola

11.45
217Elizabete Rislinga

Ogres sākumskola

11.45
218ieva zariņa11.45
219Daniels Cepulis

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.45
220Ieva Valaine

Rīgas 85. vidusskola

11.45
221Aigars Jegorovs

Kalnciema vidusskola

11.45
222Lizete Rudzīte

Vecpiebalgas vidusskola

11.45
223Ričards Gailis

Straupes pamatskola

11.45
224Kitija Keita Laimiņa

Sunākstes pamatskola

11.45
225Ksenija Dolgova

Kalnciema vidusskola

11.44
226anna akmene11.44
227Leolanda Nicmane

Bauskas sākumskola

11.44
228Beāte Bašmakova11.44
229Elīna Strazdiņa

Kalnciema vidusskola

11.43
230Džuljeta Vanaga

Bauskas sākumskola

11.43
231apelsinu sula11.43
232Salvis Čeriņš

Sunākstes pamatskola

11.43
233Alise Zvingule

Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola

11.43
234Elga Ziediņa11.43
235dignis vaļenieks

Sunākstes pamatskola

11.43
236Gundega Šķietiņa11.43
237Evelīna Nagliša

Mežotnes pamatskola

11.42
238Selīna Balakāne

Bauskas sākumskola

11.42
239Matīss Maslobojevs

Sunākstes pamatskola

11.42
240Nadežda Nahtmane

Rīgas Purvciema vidusskola

11.41
241Rihards Rācenājs

Bauskas sākumskola

11.41
242ferrero rocher11.41
243Paula Pelūde

Bauskas sākumskola

11.41
244Baiba Priede

Sunākstes pamatskola

11.41
245Dzintra Goldberga

Rendas pagasta bibliotēka

11.4
246ketija zemture

Bauskas sākumskola

11.4
247Pauls Gasiņš

Sunākstes pamatskola

11.4
248Dāvis Cibiņš

Sunākstes pamatskola

11.4
249Aleksandra Neimane

Rīgas Purvciema vidusskola

11.39
250Aija Kuķalka

Jelgavas 4. sākumskola

11.39
251Vēsma Strautniece

Rendas pagasta bibliotēka

11.39
252Rolands Āboliņš

Bēnes vidusskola

11.37
253Vsevolod5c Mitrevics

Rīgas Purvciema vidusskola

11.37
254Laura Jansone

Kalnciema vidusskola

11.37
255lizete ozola

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.36
256rita germansone

Sunākstes pamatskola

11.36
257Iveta Caune

Kalnciema vidusskola

11.36
258Vija Cerusa

Bauskas sākumskola

11.36
259Ralfs Kostjuņiks

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.35
260Matīss Ņefedovs

Sunākstes pamatskola

11.35
261Nikola Derkina

Taurupes pamatskola

11.34
262Ervīns Mārcis Zīle

Bauskas sākumskola

11.34
263Elīna Nagliša11.32
264Anna Ozola

Ābeļu pamatskola

11.31
265Raivis Priede

Sunākstes pamatskola

11.31
266baiba sipeniece11.3
267Andris Ceruss

Bauskas sākumskola

11.29
268Anda Adriana Straumane

Bauskas sākumskola

11.29
269Ričards Vaļenieks

Sunākstes pamatskola

11.28
270Ilga Āboliņa

Apes bibliotēka

11.27
271Iluta Talkuškina

Jelgavas 4. sākumskola

11.27
272Madara Vindule

Sunākstes pamatskola

11.27
273Kaspars Ozoliņš

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.26
274Emīls Koniševs

Rekavas vidusskola

11.25
275Agrita Leite

Apes bibliotēka

11.25
276uģis netenbergs

Bēnes vidusskola

11.25
277Rita Ose

Rendas pagasta bibliotēka

11.25
278Amanda Bizauska11.25
279Sintija Vanaga

Apes bibliotēka

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

11.24
280Ingmārs Jakovļevs

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.23
281līna nurava11.23
282Toms Bundzinskis

Bauskas sākumskola

11.22
283Patrīcija Mincenberga

Bauskas bērnu bibliotēka

Bauskas sākumskola

11.21
284Armands Kļaviņš

Bēnes vidusskola

11.2
285Amanda Jēkabsone

Bauskas sākumskola

11.2
286Anna Ruskule

Kalnciema vidusskola

11.18
287Tomass .

Bēnes vidusskola

11.17
288kristiāns šukelovičs

Bauskas sākumskola

11.17
289lelde martinsone

Kalnciema vidusskola

11.16
290Edijs Laimiņš

Sunākstes pamatskola

11.15
291Toms Kristiāns Popdjakuniks

Valkas ģimnāzija

11.15
292Laura Anna Badūne

Jelgavas 4. sākumskola

11.13
293Madars Vagalis

Bēnes vidusskola

11.12
294Liene Liše

Ogres Valsts ģimnāzija

11.12
295Paula Amrei Hainz

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

11.12
296Jolanta Vonda

Rendas pagasta bibliotēka

11.09
297Inese Paikena

K. Valdemāra pamatskola

11.08
298Ance Klaidone11.08
299Aleksandra Kalacka

Rekavas vidusskola

11.07
300Elizabete Arsentjeva

Bauskas sākumskola

11.04
301Toms Dalbiņš

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.03
302Lilita Rudzāte11.03
303Anna Annija Grinšpe

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

11.02
304Emīls Leinerts

Dobeles Valsts ģimnāzija

11.02
305Luīze Burmistrova

Bauskas sākumskola

11
306Patrīcija Anna Meldere

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

10.98
307Egija Grīgere

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

10.94
308Ruta Kriviņa

Valkas ģimnāzija

10.92
309Anita Koniševa

Rekavas vidusskola

10.91
310jānis Dargužs

Bēnes vidusskola

10.88
311Kevins Jakimcovs

Bauskas sākumskola

10.86
312Toms Endziņš

Dobeles Valsts ģimnāzija

10.81
313Andris Bērzs

Rīgas Angļu ģimnāzija

10.78
314Betija Muižniece

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

10.77
315Emils Ozols10.75
316Toms Cīrulis

Rīgas Angļu ģimnāzija

10.75
317Karīna Ziemele10.72
318Annija Putniņa10.67
319kristaps masans10.66
320ketija keta feldmane

Bēnes vidusskola

10.66
321Arnita Sīle

Bauskas Valsts ģimnāzija

10.65
322Kristija Frīdmane

Dobeles Valsts ģimnāzija

10.65
323Harijs Vīksna10.64
324letonika sarkana10.61
325Guna Grundspeņķe

Sunākstes pamatskola

10.61
326Vadims Cvetkovs

Rīgas Purvciema vidusskola

10.6
327Marta Ragele

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

10.59
328Jekaterina Vlasova

Rīgas Purvciema vidusskola

10.58
329Madara Salnīte

Ērgļu novada Jumurdas bibliotēka

Ērgļu vidusskola

10.58
330Vasiļisa Vlasenko

Rīgas Purvciema vidusskola

10.55
331Tamāra Nolmane

Rendas pagasta bibliotēka

10.55
332Patrīcija Jansone

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

10.54
333Samanta Berga

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

10.54
334deivids stepanovičs10.53
335Seva :) Mitrevics10.53
336elza kalnina

Bauskas sākumskola

10.52
337Madara Bašlika

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

10.51
338Armands Aivis Gorbačovs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

10.49
339Roberts Udalovs

Dobeles Valsts ģimnāzija

10.49
340vienkārši rihards .....................

Bauskas sākumskola

10.48
341Gundega Marčenko

Jelgavas 4. sākumskola

10.47
342Dāvis Zukulis

Ogres sākumskola

10.47
343Laura Krjahova

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

10.44
344Helēna Oļševska

Kalnciema vidusskola

10.44
345martins ozols10.44
346Veronika Čakša

Kalnciema vidusskola

10.43
347dana deņisova

Murjāņu sporta ģimnāzija

10.43
348Elīza Paula Jirgensone

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

10.42
349Anna Doble

Ādažu bibliotēka

10.42
350Krista Savicka

Bauskas sākumskola

10.41
351Vlada Dimitrijeva

Rīgas Purvciema vidusskola

10.41
352Gunta Ugarenko

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

10.41
353estere cirule

Vilces pamatskola

10.38
354Amanda Bula

Kalnciema vidusskola

10.38
355Uldis Kempels

Rīgas 85. vidusskola

10.37
356dainida matveja

Bauskas sākumskola

10.35
357Artūrs Zastupņevičs

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

10.35
358Renārs Bērziņš

Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola

10.35
359Signe Budre

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

10.34
360Marta Žunda

Kalnciema vidusskola

10.34
361Krišjānis Kugrēns

Bauskas bērnu bibliotēka

Bauskas sākumskola

10.33
362Brenda Ance Bilsēna

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

10.3
363Evelīna Veinberga

Taurupes pamatskola

10.3
364Kristaps Možeiks

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

10.29
365Krista Krieviņa

Bēnes vidusskola

10.29
366Toms Lazdiņš

Dobeles Valsts ģimnāzija

10.28
367Roberts Zeļģis

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

10.27
368Katrīna Šņore

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

10.27
369Paula Beatrise Bečere

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola

10.25
370Ivans Nazarovs

Rīgas Purvciema vidusskola

10.25
371Inese Bergmane

Jelgavas 4. sākumskola

10.23
372valerija bashkova

Rīgas Purvciema vidusskola

10.21
373Nikola Marčenkova

Bauskas sākumskola

10.2
374Alise Eglīte Egliņa

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

10.2
375Egils Keišs

Rekavas vidusskola

10.19
376Rūdolfs Rudzītis

Vecpiebalgas vidusskola

10.18
377Līga Pundure

Rekavas vidusskola

10.18
378Amanda Pisukova

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

10.16
379Didzis Kancans

Sunākstes pamatskola

10.16
380Irina Pļeška

Rīgas Purvciema vidusskola

10.16
381Artūrs Kirfa

Bēnes vidusskola

10.15
382Trīna Pavloviča

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

10.14
383ivo rumjancevs

Sunākstes pamatskola

10.14
384Samanta Mikalkeviča

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

10.14
385Ketija Ramma

Dobeles Valsts ģimnāzija

10.13
386sergejs kondratjevs

Rekavas vidusskola

10.12
387Laura Gadžijeva

Kalsnavas pamatskola

10.12
388Janīna Safranoviča10.11
389Beate Elizabete Kokmane

Kalnciema vidusskola

10.11
390Krišjānis Čakšs

Bauskas sākumskola

10.11
391Anna Emīlija Suta

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

10.1
392Emils Adrians Klimovics

Vilces pamatskola

10.1
393Alona Mjatiskina

Rīgas Purvciema vidusskola

10.1
394Nikita Rjabokoņs

Rīgas Purvciema vidusskola

10.08
395Līze Rātmindere

Vecpiebalgas vidusskola

10.08
396Artis Brantiņš

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

10.08
397Annija K10.05
398Velta Vilciņa

Vilces pagasta Ziedkalnes bibliotēka

10.03
399Elīna Cureine

Dobeles Valsts ģimnāzija

10.03
400Tīna Ziedāne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

10.02
401Zlata Ostaņina

Rīgas Purvciema vidusskola

10.02
402Rainers Bauze

Dobeles Valsts ģimnāzija

10
403Mārīte Kreitenberga10
404Elīza Ozola

Dobeles Valsts ģimnāzija

10
405artūrs tutiņš

Bēnes vidusskola

10
406Alise Kristīne Egle

Valkas ģimnāzija

10
407Betija Zvirbule

Dobeles Valsts ģimnāzija

10
408Mārtiņš Prokuratovs

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija

10
409liga zemīte10
410Elīza Strautmane

Dobeles Valsts ģimnāzija

10
411Patrīcija Leiburga

Dobeles Valsts ģimnāzija

10
412annija Kaufmane

Bauskas sākumskola

9.99
413Ralfs Korņenkovs

Bauskas sākumskola

9.98
414rihards sunteiks

Bauskas sākumskola

9.97
415Signe Z

Kalnciema vidusskola

9.94
416Mišela Kastricka

Auces novada Bēnes bibliotēka

Bēnes vidusskola

9.93
417Laura Lakovica

Bauskas sākumskola

9.91
418Alise Roze

Dobeles Valsts ģimnāzija

9.89
419Mārcis Goba

Liezēres pagasta Mēdzūlas bibliotēka

Vecpiebalgas vidusskola

9.89
420Roberts Zaķis

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

9.87
421Karīna Rudziša

Rekavas vidusskola

9.87
422Melanija Meldere

Rīgas Purvciema vidusskola

9.86
423Liene Saklaure

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

9.84
424Beāte Cehanoviča

Dobeles Valsts ģimnāzija

9.83
425Kristaps Petrovs

Bēnes vidusskola

9.78
426elza vārna

Bauskas sākumskola

9.71
427Marija Maksimova

Rekavas vidusskola

9.7
428Kristers Slišāns

Rekavas vidusskola

9.67
429Silva Jaudzeme

Rīgas 85. vidusskola

9.66
430yee topins9.66
431Gints Zilpuris

Bauskas sākumskola

9.62
432Annija Brēmane

Nītaures vidusskola

9.6
433Ginta Upīte

Jelgavas 4. sākumskola

9.58
434Anna Kosinkina

Dobeles Valsts ģimnāzija

9.57
435Edvards Apsītis

Kalnciema vidusskola

9.56
436Marta Zamarīte

Pāvilostas vidusskola

9.55
437Anna Suhareva

Rīgas Purvciema vidusskola

9.54
438Ance Ziedāne

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

9.54
439Anete Liepiņa

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

9.54
440Erlends Bruģis

Bauskas sākumskola

9.53
441Amanda Vārna

Dobeles Valsts ģimnāzija

9.52
442Laila Budreviča

Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka

9.5
443Evelīna Garkalne

Krustpils pamatskola

9.49
444Armands Ņekrasovs

Dobeles Valsts ģimnāzija

9.49
445Alans Marinsks

Rīgas Purvciema vidusskola

9.48
446Artūrs Konnovs

Krimuldas vidusskola

9.48
447alisa aleskovska

Rīgas Purvciema vidusskola

9.47
448Anastasija Šīrante

Rīgas Purvciema vidusskola

9.47
449Ance Vanadziņa

Dobeles Valsts ģimnāzija

9.46
450marks dievaitis

Bauskas sākumskola

9.44
451Andris Sēlis

Rīgas 69. vidusskola

9.42
452alisa aleskovska 777

Rīgas Purvciema vidusskola

9.42
453Made Galiņa

Jelgavas 4. sākumskola

9.41
454Kristers Vaits

Dobeles Valsts ģimnāzija

9.41
455Annija Grasmane

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

9.35
456Artis Brazauckis

Bauskas sākumskola

9.31
457Polina Kuzmicka

Rīgas Purvciema vidusskola

9.3
458Liene Laiškone

Bauskas sākumskola

9.3
459Kellija Ieva Meiere

Dobeles Valsts ģimnāzija

9.3
460Iveta Ragozina9.26
461amanda konovalova

Ludzas pilsētas ģimnāzija

9.25
462Evita Marija Aizpuriete

Rudzātu vidusskola

9.23
463Marta Mazpreciniece

Dobeles Valsts ģimnāzija

9.23
464Liva Klibiķe

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

9.22
465Elvita Budreviča

Ciblas novada Līdumnieku bibliotēka

9.18
466Evelīna Ivanova

Bauskas sākumskola

9.18
467Laura Kravale9.18
468Marks Levciks

Rīgas Purvciema vidusskola

9.16
469Nikita Suhanovs

Rīgas Purvciema vidusskola

9.14
470Sabīne Mukovņa

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

9.14
471Liene Vitkovska

Staļģenes vidusskola

9.14
472Kaspars Ozolins

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

9.13
473Vita Logina

Rekavas vidusskola

9.11
474Adrians Netlis

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

9.11
475Olīvija Patrīcija Jermakova

Šķibes pamatskola

9.11
476Beāte Bašmakova

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

9.1
477Daiga Kravale9.09
478Eva Jankovska9.09
479Kristija Krista Frīdmane

Dobeles Valsts ģimnāzija

9.07
480Tīna Rubeze

Ata Kronvalda Durbes vidusskola

9.05
481Jānis Bērziņš

Trikātas pamatskola

9.02
482elizabete babre

Lielplatones internātpamatskola

9
483elvita fabiane

Dobeles Valsts ģimnāzija

9
484Vida Inapaite

Vilces pagasta Vilces bibliotēka

9
485Dzintra Savitska9
486Sintija Buša

Liezēres pagasta Mēdzūlas bibliotēka

Liezēres pamatskola

9
487elvijs griģis

J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola

9
488Elizabete Treilība9
489Everita Geduša

Bauskas sākumskola

9
490Linda Konošķe

Īslīces vidusskola

9
491Mārtiņš Sudniks

Rīgas Pļavnieku pamatskola

9
492Anastasija Ozola9
493Teodors Supoņenkovs

Rīgas Purvciema vidusskola

9
494Amanda Zandersone

Dobeles Valsts ģimnāzija

9
495Gunta NB9
496Ļubova Ponomarjova

Dobeles Valsts ģimnāzija

9
497Miks Kapsis

Jelgavas 4. sākumskola

9
498Tomass Baļčuns

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola

9
499Kristers Celmiņš

Dobeles Valsts ģimnāzija

9
500mareks eglīte

Valkas ģimnāzija

9