Atbildes, kuras tu meklē

Par spēli

Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes!

Portāls letonika.lv kā notikuma "Latvijas gada monēta 2015" partneris piedāvā Latvijas monētas iepazīt erudīcijas spēlē.

Piedalies spēlē un iegūsti balvu!
Reģistrējies vai pieslēdzies šīs lapas kreisajā pusē un sāc spēlēt.
Izlozes kārtībā seši spēles dalībnieki, kas būs norādījuši savu bibliotēku un pareizi atbildējuši uz visiem spēles jautājumiem, iegūs vienu no sešām 2015. gada Latvijas Bankas kolekcijas monētām.
Piecas aktīvākās bibliotēkas - divas pagastu bibliotēkas, divas mazpilsētu bibliotēkas un viena reģionālā bibliotēka - saņems pārsteiguma balvu no letonika.lv. Vairāk informācijas nolikumā.

Gada notikums Latvijas monētu mākslā – no 1. marta līdz 22. martam norisinās sabiedrības aptauja "Latvijas gada monēta". Kura no 2015. gadā izlaistajām kolekcijas monētām sabiedrību visvairāk uzrunā ar māksliniecisko risinājumu, ir visemocionālākā, oriģinālākā un tematiski saistošākā?
2015. gadā izlaistas sešas kolekcijas monētas, kas stāsta par Latvijas kultūru, vēsturi un cilvēkiem: "Ugunsdzēsībai Latvijā 150", "Rīgas pilij 500", "Rainis un Aspazija", "Melanholiskais valsis", "Pasaku monēta I. Pieci kaķi" un "Vērdiņam 500".
Piedalies aptaujā "Latvijas gada monēta", nobalsojot vietnē www.bank.lv/aptauja!

Spēli rīko sabiedrība Tilde, Kultūras informācijas sistēmu centrs un Latvijas Banka.