Atbildes, kuras tu meklē

Lietotāju atbalsts

Ja rodas sarežģījumi ar piekļuvi letonika.lv,
ir nepieciešama papildu informācija par saturu, abonēšanu, izmēģināšanu, lietošanu,
esi pamanījis kādu kļūdu vai vēlies ar mums sadarboties,
raksti vai zvani!

Informācija par abonēšanu un saturu:
e-pasta adrese: letonika@tilde.lv
Letonika.lv tehniskā atbalsta centrs: 22410872

Letonika.lv abonēšana

Par letonika.lv

Kas ir letonika.lv?
Letonika.lv ir digitāls zinību resurss - ceļvedis Latvijas kultūrā, vēsturē, valodā, dabā un literatūrā, uzticams avots ar plašu informāciju par Latviju. Sadarbojoties ar autoriem un iesaistoties projektos, ir radīta viena no apjomīgākajām un kvalitatīvākajām digitālās informācijas krātuvēm latviešu valodā.

Kas ir letonika.lv Lasītava?
Letonika.lv Lasītava ir latviešu klasikas un mūsdienu autoru darbu e-lasītava, kas ietver daudzus skolā apgūstamus literatūras darbus, tajā skaitā ar autortiesībām aizsargātus. Piekļuve šiem aizsargātajiem darbiem neietilpst letonika.lv abonementā privātpersonām un juridiskajām personām, Lasītavu abonē skolas par atsevišķu samaksu. Lasītava ir ērti izmantojama kā datoros, tā uz mobilajām iekārtām.

Kas ir nepieciešams, lai skatītu letonika.lv?
Nepieciešams interneta pieslēgums un jebkura interneta pārlūkprogramma. Letonika.lv korekti darbojas IE, FireFox un Google Chrome pārlūkos.

Vai letonika.lv ir bezmaksas portāls?
Letonika.lv piedāvā gan bezmaksas resursus, gan maksas resursus. Letonika.lv bezmaksas resursus var lasīt ikviens portāla apmeklētājs. Maksas resursi ir pieejami tikai abonentiem. Letonika.lv Lasītava ir pieejama Latvijas skolām un bibliotēkām. Lai kļūtu par abonētāju, jāiegādājas letonika.lv abonements.

Cik maksā letonika.lv abonements?
Informācija par cenām ir Abonēšanas lapā.
Mums ir atšķirīgi abonēšanas piedāvājumi un varianti skolām, privātpersonām un juridiskajām personām.
Privātpersonas var norēķināties ar SMS, bankas kartēm vai internetbankā. Juridiskas personas var iegādāties licences vienai vai vairākām darba vietām. Latvijas izglītības iestādēm ir īpašs abonēšanas modelis, kas ļauj ikvienam abonējošās skolas skolotājam un skolēnam autorizēties letonika.lv portālā ar saviem E-klases vai Mykoob datiem.

Kā es varu reģistrēties portālā letonika.lv un ko man tas dos?
Ikviens letonika.lv portālā var reģistrēties bez maksas. Reģistrētajiem lietotājiem piedāvājam dažādas priekšrocības, arī iespēju saņemt letonika.lv bezmaksas abonēšanas laiku. Privātpersonas var iegādāties un pagarināt letonika.lv abonementu caur savu privāto letonika.lv kontu.

Kas ir IP pieslēgums?
Letonika.lv pakalpojumam var piekļūt vairākos veidos – ar paroli vai IP pieslēgumu. IP pieslēgums atpazīst jūsu datora izejošo IP adresi un izveido savienojumu ar letonika.lv automātiski, tiklīdz tiek atvērta letonika.lv lapa. Noskaidrot sava datora IP adresi var šādi letonika.lv/IP/.