Atbildes, kuras tu meklē
Latvijas kultūras kanons

Ata Ķeniņa ģimnāzija Rīgā
Aija, Jānis Jaunsudrabiņš
Ābols upē, spēlfilma
Bēgļi, Jēkabs Kazaks
Brāļu kapu ansamblis, Kārlis Zāle
Bērziņš Uldis, dzeja
Baltā grāmata, Jānis Jaunsudrabiņš
Birkerts Gunārs
Baltie zvani, dokumentāla filma
Brīvības piemineklis, Kārlis Zāle
Bille, Vizma Belševica
Cilvēks, kas ieiet istabā, Niklāvs Strunke
Ceplis, spēlfilma
Ceturtā simfonija, Imants Kalniņš
Dziesmu teikšana vilcēju daudzbalsībā
Dziesmu svētki
Darbnīcas "Baltars" porcelāns
Dievs, Tava zeme deg!, Lūcija Garūta
Dzintaru koncertzāle
Dailes teātris, ēka
Dzeltu laiks, Vizma Belševica
Es ieeju sevī, Imants Ziedonis
Elpojiet dziļi..., spēlfilma
Epifānijas I un II, Imants Ziedonis
Fotoaparāts "Minox"
Gaismas pils, Jāzeps Vītols
Gadu gredzeni, Vizma Belševica
Gals un sākums, Rainis
Hermaņa Jaunais Rīgas teātris
Hāberlands Kristofs
Ilustrācijas "Baltajai grāmatai", Jānis Jaunsudrabiņš
Ivanovs Jānis, Simfonijas
Indrāni, Rūdolfs Blaumanis
Jaunušana Nacionālais teātris
Jāņi
Jāņuvakars, Emilis Melngailis
Kokles un koklēšana
Kapu kopšanas tradīcija
Krodera teātris
Kalniņš Alfrēds, solo dziesmas
Koka ēku kolekcija Rīgā
Kronbergs Andris
Ķimeles psihoanalītiskais teātris
Lāčplēsis, spēlfilma
Latvju dainas
Lielvārdes josta
Latgales podniecība
Lībiešu tradicionālā kultūra
Liepājas Sv. Annas baznīcas retabls, Nikolauss Sefrenss
Liniņa iestudētais "Brands" uzvedums
Liedskalniņa Antra
Ligera vadītā Rīgas Pantomīma
Lembergs Aleksandrs un balets
Latviešu valodas vārdnīca, Kārlis Mīlenbahs
Latviešu viensēta
Limuzīns Jāņu nakts krāsā, spēlfilma
Latvijas plakāti
Latvjas nauda
Mierlauka inscenētais "Uguns un nakts" uzvedums
Maija dziedājumi pie krusta un mirušo ofīcijs Latgalē un Augšzemē
Mākslinieks un modelis, Boriss Bērziņš
Melanholiskais valsis, Emīls Dārziņš
Mītels Johans Gotfrīds
Musica dolorosa, Pēteris Vasks
Mana paradīze, Aleksandrs Čaks
Mērnieku laiki, Reinis un Matīss Kaudzītes
Mopēds "RĪGA 12"
Mūžības skartie, Aleksandrs Čaks
Nāves ēnā, spēlfilma
Noveles, Rūdolfs Blaumanis
Pēc dievkalpojuma, Janis Rozentāls
Peldētāji zēni, Johans Valters
Pie akas, Ģederts Eliass
Pētersona iestudētais "Spēlē, Spēlmani!"
Pētersona dzejas teātris
Pūcītis Uldis
Pūt, vējiņi, Jurjānu Andrejs
Pauls Raimonds, dziesmas
Pērļu zvejnieks, Jānis Poruks
Purva bridējs, spēlfilma
Purvītis Vilhelms, ainavas
Rudzu maize
Rīgas proletāriešu rajoni, Egons Spuris
Rīgas pils Sūtņu akreditācijas zāles interjers
Rundāles pils
Strēlnieku sērijas darbi, Jāzeps Grosvalds
Sēdošā māmiņa, Teodors Zaļkalns
Sarkanie smiekli, Kārlis Padegs
Smiļģa Dailes teātris
Si minors, Ojārs Vācietis
Salaspils memoriāls
Stulpiņš
Suitu kultūrtelpa
Smalkās kaites, Eriks Ādamsons
Šķērsiela, dokumentāla filma
Šapiro Jaunatnes teātris
Šmēlings Reinholds
Tautas tērps
Tangijeva-Birzniece Helēna
Taureņu uzbrukums, Imants Ziedonis
Uguns un nakts, opera, Jānis Mediņš
Uguns un nakts, Rainis
Vai viegli būt jaunam?, dokumentāla filma
Vecāks par desmit minūtēm, dokumentāla filma
Vanadziņš, leļļu animācijas filma
Vecrīgas siluets
Zemdegas, Regīna Ezera
Ziemas pasakas, Kārlis Skalbe